×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: Policistu rotācijas karuselis

velss2

“Vērienīgā rotācija Valsts policijas struktūru vadībā, kuras ietvaros mainīsies Kriminālpolicijas, Kārtības policijas, Valsts policijas koledžas un Rīgas reģiona pārvaldes vadītāji, notikusi, lai nepieļautu rutīnas iestāšanos un dotu iespēju profesionāļiem savas prasmes izmantot dažādākās sfērās.”
 Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis intervijā Latvijas Radio


I.B.: “Neko nezinot par pagājušajā nedēļā īstenotās rotācijas patiesajiem iemesliem, nobrīnos vien, piemēram, par Arta Velša riņķošanu. Pirms trim gadiem viņš bija Ķuža pašreizējā amatā, pusgadu vēlāk tika pārcelts par koledžas direktoru un nu – uz Galveno kārtības policijas pārvaldi. Vai tiešām vislielākā prāta skaidrība tiek gūta karuselī? Tad jau arī ministriem vajadzētu rotēt.”

 

“Šā gada sākums bedru ziņā bija izteikti kritiskāks par pagājušo gadu. 2012. gadā no 1. līdz 14. februārim “Balta” saņēma tikai divus pieteikumus par negadījumiem saistībā ar bedrēm un nekvalitatīvu ceļa segumu, bet šogad šis rādītājs attiecīgajā laika posmā bija 25 reizes lielāks.” Apdrošināšanas sabiedrības “Balta” atlīdzību direktors Ingus Savickis

I.B.: “Žēl, ka valdība nav apdrošinājusies pret bedrēm. No krīzes un “Parex bankas” raktās lielās bedres nule izrāpušies (ar lielāko ātrumu Eiropā!) un nu jau nākamās bedres priekšā – “Liepājas metalurga”, C.A.F., atjaunojamo energoresursu piemaksas elektrības cenām. Pret šādiem gadījumiem pat Eiropas stabilizācijas mehānisms neapdrošina…”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+