×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2016
Drukāt

Izglābj Daugavā slīkstošu studentu no Turcijas (1)

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Ilustratīvs attēls

Vakar, 29. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki izglābuši Daugavā slīkstošu studentu no Turcijas, informēja RPP.

Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki no glābšanas stacijas “Ķīpsala” pamanīja, ka otrpus krastam atrodas vīrietis, kurš sācis slīkt. Netālu no viņa atradās trīs vīrieši, kuri piesteidzās pie slīkstošā vīrieša un kopīgiem spēkiem centās viņu noturēt virs ūdens.

Policijas darbinieki nekavējoties aizskrēja uz motorlaivu un devās uz notikuma vietu, slīkstošais vīrietis ar atpūtnieku palīdzību ievilkts laivā. Cietušais neorientējās telpā, taču bija pie samaņas un izvēma vairākus litrus ūdens.

Kārtības sargi sniedza pirmo medicīnisko palīdzību un normalizēja vīrieša stāvokli. Vīrietis noguldīts stabilā sānu pozīcijā, līdz ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Pārrunu laikā, noskaidrots, ka cietušais ir apmaiņas students no Turcijas. Vīrietis kārtības sargiem atzinās, ka pirms došanās ūdenī izdzēris vienu glāzi alus, taču juties pārliecināts par savām peldēšanas prasmēm.

Cietušais pateicās policijas darbiniekiem par sniegto palīdzību. Dažas minūtes vēlāk, notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo hospitalizēja.

Policija aicina būt īpaši vērīgiem ūdenstilpņu tuvumā un pievērst uzmanību arī citu atpūtnieku aizdomīgām darbībām, tāpat nepārvērtēt savas peldēšanas prasmes, jo tikai dažas sekundes var prasīt dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jocīgi. Tagad Daugavā ūdens silts, nu un 1 glāze alus jau tikai tur virs ūdens.

Draugiem Facebook Twitter Google+