Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. marts, 2015
Drukāt

Izglītos pašvaldības par draudiem

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas - Krievijas valsts robeža.

Valdība vakar uzdeva Aizsardzības ministrijai (AM) mēneša laikā informēt Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) par situāciju ar televīzijas apraidi pierobežā un mudināt rast risinājumus, lai nodrošinātu bezmaksas nacionālās televīzijas apraidi visā valsts teritorijā, vienlaikus izvērtējot iespēju par dekoderu nodrošināšanu pierobežā. Valdība sēdes slēgtajā daļā pieņēma zināšanai AM un Iekšlietu ministrijas iesniegto informatīvo ziņojumu par semināru “Valsts apdraudējuma pārvarēšana”.

Sēdes protokollēmums papildus jau minētajam paredz, ka AM un Iekšlietu ministrijai šogad jāorganizē semināri pašvaldībām par valsts apdraudējuma pārvarēšanu. Tāpat AM būs jāinformē NEPLP un Kultūras ministrija par pašvaldību vadītāju secinājumiem saistībā ar televīzijas saturu un tā ietekmi uz pašvaldību iedzīvotāju morāli un vērtībām, mudinot pievērst īpašu uzmanību pozitīvās informācijas izplatīšanai. Iekšlietu ministrijai savukārt tika uzdots sagatavot pašvaldībām neklasificētu informāciju par Pretterorisma plāna pamatprincipiem un indikāciju sarakstu, pēc kuru iestāšanās pašvaldībām ir jāinformē Drošības policija.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (1)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+