Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. marts, 2015
Drukāt

Izglītos pašvaldības par draudiem

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas - Krievijas valsts robeža.

Valdība vakar uzdeva Aizsardzības ministrijai (AM) mēneša laikā informēt Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) par situāciju ar televīzijas apraidi pierobežā un mudināt rast risinājumus, lai nodrošinātu bezmaksas nacionālās televīzijas apraidi visā valsts teritorijā, vienlaikus izvērtējot iespēju par dekoderu nodrošināšanu pierobežā. Valdība sēdes slēgtajā daļā pieņēma zināšanai AM un Iekšlietu ministrijas iesniegto informatīvo ziņojumu par semināru “Valsts apdraudējuma pārvarēšana”.

Sēdes protokollēmums papildus jau minētajam paredz, ka AM un Iekšlietu ministrijai šogad jāorganizē semināri pašvaldībām par valsts apdraudējuma pārvarēšanu. Tāpat AM būs jāinformē NEPLP un Kultūras ministrija par pašvaldību vadītāju secinājumiem saistībā ar televīzijas saturu un tā ietekmi uz pašvaldību iedzīvotāju morāli un vērtībām, mudinot pievērst īpašu uzmanību pozitīvās informācijas izplatīšanai. Iekšlietu ministrijai savukārt tika uzdots sagatavot pašvaldībām neklasificētu informāciju par Pretterorisma plāna pamatprincipiem un indikāciju sarakstu, pēc kuru iestāšanās pašvaldībām ir jāinformē Drošības policija.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+