Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Izskalojums uz Vidzemes šosejas

Uz Vidzemes šosejas Augšlīgatnē lietus izskalojuma dēļ ceturtdienas pēcpusdienā ierobežota satiksme, informēja uzņēmumā “Latvijas valsts ceļi”.

 

Autoceļa A2 Rīga‒Sigulda‒Veclaicene 63. kilometrā virzienā no Veclaicenes uz Rīgu pirms kustības pārvada pār dzelzceļu lietus izskalojuma dēļ ir iebrukusi tilta pieeja. Līdz defekta novēršanai šajā vietā ieviesti satiksmes ierobežojumi – autotransporta kustība notiks pa vienu braukšanas joslu, un maksimālais braukšanas ātrums būs 30 kilometru stundā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+