×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. novembris, 2014
Drukāt

Izsludina simtgades svētku koncepcijas un vizuālā tēla konkursu

Foto-LETAFoto-LETA

"Ziedu Latvija" pie Brīvības pieminekļa, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Gatavojoties valsts simtgades jubilejai, Kultūras ministrija izsludina Latvijas Republikas simtgades svētku koncepcijas un vizuālā tēla ideju konkursu, kurā ar radošām un inovatīvām idejām aicināts piedalīties ikviens interesents, bet jo īpaši gaidītas tiek jauniešu idejas, portālam LA.lv pastāstija Kultūras ministrijas komunikāciju speciāliste Baiba Kauliņa.

Kauliņa pastāstīja, ka konkursa mērķis ir radīt ideju koncepcijai un svētku vizuālam tēlam, kas spētu uzrunāt ikvienu Latvijas iedzīvotāju, stiprinātu piederību Latvijai un iesaistītu svētku sagatavošanas procesā pēc iespējas vairāk cilvēku, sākot ar savu ģimeni, draugiem, kaimiņiem un beidzot ar savu skolu, augstskolu un pašvaldību.

“Domājot par mūsu dāvanu Latvijai, ir svarīgi radīt un iedibināt paliekošas vērtības, notikumus un iniciatīvas, kas būtu spējīgas dzīvot un stiprināt mūsu valsti arī pēc svētkiem. Aktualizējot Latvijas vēsturi, konkursa dalībnieki aicināti ar radošām metodēm skatīt to tagadnes un nākotnes kontekstā,” sacīja Kauliņa.

Labākās idejas tiks prēmētas, un konkursa uzvarētājam būs iespēja strādāt tālāk pie savas idejas attīstīšanas, izstrādājot detalizētu simtgades svētku koncepciju un vizuālo identitāti. Tās veidos svētku kodolu un rosinās jaunradi un radošas partnerības.

Piedāvājumi jāiesniedz līdz 1. decembra plkst.17 Kultūras ministrijas Dokumentu pārvaldības nodaļā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+