×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Izsludināts latviešu roka klasikas koncerts “Mīlas rokbalādes”

Foto - Edijs PālensFoto - Edijs Pālens

Grupu "Opus Pro" un "Colt" līderis Harijs Zariņš.

13. februārī koncertzālē “Rīga” skanēs latviešu roka romantiskā klasika – koncertā “Mīlas rokbalādes” grupa “Colt” ar draugiem izpildīs žanra vecmeistara Harija Zariņa (kādreizējais “Opus Pro”, tagad “Colt” līderis) lirisko repertuāru. Piedalīsies arī Aija Andrejeva, Alex, Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Egons Kronbergs. Koncertā tiks prezentēts H.Zariņa mīlas dziesmu izlases CD.

Vaicāts par koncerta koncepciju, Harijs Zariņš saka: “Kāda tur koncepcija – mūzika pati visu pasaka. Mīlas balādes ir mīlas balādes… Ideja nāca no jaukām sievietēm, kas teica – paklau, tev ir skaisti romantiskie gabali, bet vajadzētu tos apkopot vienviet, lai var tā īsti izbaudīt. Tagad tas ir izdarīts – diskā un arī koncertā. Dažas vecās dziesmas ir pārtaisītas. Piemēram, “Vienvirziena ceļu” Aisha iedziedāja duetā ar Ati Ieviņu [“Colt” solistu]. Tas jau sākumā bija iecerēts duets, bet toreiz nebija īsta partnera, tādēļ pirmajā versijā viņa bija viena pati.”

Koncertā, kas notiks Valentīndienas priekšvakarā, skanēs leģendārie hiti “Tu un es”, “Rozā lietus”, “Kā neviens”, “Šonakt”, ‘Lietus serenāde” u.c.. Būs daudz ģitāru, smeldzīga sentimenta, izjustas kaisles un veselīgas nostalģijas latviešu roka labākajās tradīcijās. Pasākuma vaininieks Harijs Zariņš vēl piebilst: “Jautrība un pārsteigumi arī neizpaliks!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+