Ekonomika
Nauda

Izstrādāts īpašs risinājums pabalstu saņemšanai maznodrošinātajiem0


“PNB bankas” privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Anna Vjaksa.
“PNB bankas” privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Anna Vjaksa.
Publicitātes foto

“PNB banka”, kas vēl nesen darbojās ar nosaukumu “Norvik banka”, ir izstrādājusi īpašu produktu Latvijas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, kas ļauj saņemt pašvaldību piešķirtos pabalstus un to saņemšanai nepieciešamos konta izrakstus par pazeminātu cenu vai pat bez maksas.

Tas var būt būtisks ietaupījums vairāk nekā 30 tūkstošiem maznodrošināto ģimeņu visā Latvijā.

“PNB bankas” privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Anna Vjaksa skaidro, ka maznodrošinātās personas ir viena no neaizsargātākajām sabiedrības grupām, kuras labklājība lielā mērā gulstas uz pašvaldību pleciem.

Saskaņā ar Labklājības ministrijas datiem, 2017. gadā Latvijā dažāda veida pašvaldību sociālos pabalstus saņēma vairāk nekā 34 tūkstoši maznodrošinātu ģimeņu. Turklāt redzams, ka šīs ģimenes ikmēneša pabalstus pat dažu desmitu eiro vērtībā visbiežāk izvēlas saņemt bankas filiālē.

“”PNB bankas” izstrādātais “Komplekts pabalstu saņemšanai” ļaus šai iedzīvotāju grupai sakārtot savas naudas lietas ērtāk un izdevīgāk, izmantojot virkni priekšrocību līdzās ikdienā nepieciešamo bankas pakalpojumu saņemšanai,” norāda Vjaksa.

Būtiskākais ieguvums pabalsta saņēmējiem būs tas, ka bez maksas iespējams saņemt konta izrakstu, kas nepieciešams maznodrošinātā statusa saglabāšanai, un noformēt bankas pilnvaru gadījumos, ja pabalsta saņēmējs pats nevar ierasties bankā, lai saņemtu pabalstu.

Salīdzinājumam – citviet tas var izmaksāt līdz 8 eiro. Skaidras naudas izņemšana “PNB bankas” fililālēs pabalstu saņēmējiem maksās 60 centus, atzīmē Vjaksa.

Kā ziņots, šī gada 9. novembrī “Norvik bankas” grupa mainīja nosaukumu uz “PNB banka”. Banka turpinās nodrošināt visus līdzšinējos pakalpojumus.

Saistītie raksti

Bankas klientiem visi līdzšinējie līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar AS “Norvik banka”, paliek spēkā, un arī ikdienas saskarsme ar banku turpināsies kā ierasts plašajā filiāļu tīklā visā Latvijā.

“PNB banka” ir vietējā banka ar 26 gadu pieredzi, un tā ir viena no desmit lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma. Banka lepojas ar teju 600 darbiniekiem un aptuveni 100 tūkstošiem klientu, īpašu uzmanību veltot senioriem, kuri veido aptuveni divas trešdaļas no klientu skaita.

LA.lv