Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
8. janvāris, 2015
Drukāt

Izveido zīmi no Latvijā audzētām vistām ražotu produktu atpazīšanai

LETALETA

Lai Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos varētu atpazīt vietējo vistas gaļas produkciju, kas izgatavota tikai no Latvijā audzētu vistu gaļas, Latvijas vadošie putnu gaļas ražotāji AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” 12. janvārī prezentēs atpazīstamības zīmi, kas apliecinās vistas gaļas vietējo izcelsmi, augsto kvalitāti, uzturvērtību un vistu audzēšanā ievēroto augstāko biodrošību, informē “Putnu fabrikas Ķekava” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Misiņa.

Misiņa skaidro, ka ap 46% jeb 16 tūkstoši tonnu Latvijas tirgū nopērkamās vistas gaļas tiek importēts no ārvalstīm. AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” Latvijas tirgū 2013. gadā pārdeva 21 000 tonnu vietējās produkcijas, kas ir vairāk nekā puse no kopējā patēriņa.

Misiņa arī norādīja, ka Latvijā kā Eiropas Savienības dalībvalstī putni tiek audzēti atbilstoši stingrai ES likumdošanai un Eiropas Padomes direktīvai, kuru noteiktie standarti ir visaugstākie pasaulē.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+