Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
8. janvāris, 2015
Drukāt

Izveido zīmi no Latvijā audzētām vistām ražotu produktu atpazīšanai

LETALETA

Lai Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos varētu atpazīt vietējo vistas gaļas produkciju, kas izgatavota tikai no Latvijā audzētu vistu gaļas, Latvijas vadošie putnu gaļas ražotāji AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” 12. janvārī prezentēs atpazīstamības zīmi, kas apliecinās vistas gaļas vietējo izcelsmi, augsto kvalitāti, uzturvērtību un vistu audzēšanā ievēroto augstāko biodrošību, informē “Putnu fabrikas Ķekava” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Misiņa.

Misiņa skaidro, ka ap 46% jeb 16 tūkstoši tonnu Latvijas tirgū nopērkamās vistas gaļas tiek importēts no ārvalstīm. AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” Latvijas tirgū 2013. gadā pārdeva 21 000 tonnu vietējās produkcijas, kas ir vairāk nekā puse no kopējā patēriņa.

Misiņa arī norādīja, ka Latvijā kā Eiropas Savienības dalībvalstī putni tiek audzēti atbilstoši stingrai ES likumdošanai un Eiropas Padomes direktīvai, kuru noteiktie standarti ir visaugstākie pasaulē.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+