Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. janvāris, 2015
Drukāt

Izveido zīmi no Latvijā audzētām vistām ražotu produktu atpazīšanai

LETALETA

Lai Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos varētu atpazīt vietējo vistas gaļas produkciju, kas izgatavota tikai no Latvijā audzētu vistu gaļas, Latvijas vadošie putnu gaļas ražotāji AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” 12. janvārī prezentēs atpazīstamības zīmi, kas apliecinās vistas gaļas vietējo izcelsmi, augsto kvalitāti, uzturvērtību un vistu audzēšanā ievēroto augstāko biodrošību, informē “Putnu fabrikas Ķekava” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Misiņa.

Misiņa skaidro, ka ap 46% jeb 16 tūkstoši tonnu Latvijas tirgū nopērkamās vistas gaļas tiek importēts no ārvalstīm. AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Lielzeltiņi” Latvijas tirgū 2013. gadā pārdeva 21 000 tonnu vietējās produkcijas, kas ir vairāk nekā puse no kopējā patēriņa.

Misiņa arī norādīja, ka Latvijā kā Eiropas Savienības dalībvalstī putni tiek audzēti atbilstoši stingrai ES likumdošanai un Eiropas Padomes direktīvai, kuru noteiktie standarti ir visaugstākie pasaulē.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+