Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
4. februāris, 2016
Drukāt

Jāinformē par ofšoriem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Turpmāk uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem Valsts ieņēmumu dienests (VID) būs jāinformē par visiem darījumiem ar personām, kuras reģistrētas beznodokļu vai zemu nodokļu zonās, kā arī veic maksājumus nerezidentiem, paredz Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas galīgajam lasījumam atbalstītie grozījumi likumā par UIN.

Grozījumi paredz, ka nodokļa maksātājam par nerezidentam izmaksātajām summām VID jāiesniedz informācija saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka kārtību, kādā nodokļu maksātājs sniedz informāciju par nerezidentiem veiktajiem maksājumiem, kā arī par ieturēto nodokli no nerezidentiem izmaksājamām summām.

Par grozījumiem UIN likumā galīgajā lasījumā Saeima lems šodien, 4. februārī. Plānots, ka jaunā kārtība attieksies uz maksājumiem nerezidentiem, kas veikti, sākot ar 2017. gada 1. janvāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BEĻĢIJAS,NĪDERLANDES un Lielbritānijas nerizenti, valstīs kurās ir attīstīta ”off-shore” likumdošana.Vai ir notikusi sinhronizēšana ar minētām valstīm…?

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+