Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
4. februāris, 2016
Drukāt

Jāinformē par ofšoriem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Turpmāk uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem Valsts ieņēmumu dienests (VID) būs jāinformē par visiem darījumiem ar personām, kuras reģistrētas beznodokļu vai zemu nodokļu zonās, kā arī veic maksājumus nerezidentiem, paredz Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas galīgajam lasījumam atbalstītie grozījumi likumā par UIN.

Grozījumi paredz, ka nodokļa maksātājam par nerezidentam izmaksātajām summām VID jāiesniedz informācija saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka kārtību, kādā nodokļu maksātājs sniedz informāciju par nerezidentiem veiktajiem maksājumiem, kā arī par ieturēto nodokli no nerezidentiem izmaksājamām summām.

Par grozījumiem UIN likumā galīgajā lasījumā Saeima lems šodien, 4. februārī. Plānots, ka jaunā kārtība attieksies uz maksājumiem nerezidentiem, kas veikti, sākot ar 2017. gada 1. janvāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BEĻĢIJAS,NĪDERLANDES un Lielbritānijas nerizenti, valstīs kurās ir attīstīta ”off-shore” likumdošana.Vai ir notikusi sinhronizēšana ar minētām valstīm…?

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+