Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
4. februāris, 2016
Drukāt

Jāinformē par ofšoriem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Turpmāk uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem Valsts ieņēmumu dienests (VID) būs jāinformē par visiem darījumiem ar personām, kuras reģistrētas beznodokļu vai zemu nodokļu zonās, kā arī veic maksājumus nerezidentiem, paredz Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas galīgajam lasījumam atbalstītie grozījumi likumā par UIN.

Grozījumi paredz, ka nodokļa maksātājam par nerezidentam izmaksātajām summām VID jāiesniedz informācija saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka kārtību, kādā nodokļu maksātājs sniedz informāciju par nerezidentiem veiktajiem maksājumiem, kā arī par ieturēto nodokli no nerezidentiem izmaksājamām summām.

Par grozījumiem UIN likumā galīgajā lasījumā Saeima lems šodien, 4. februārī. Plānots, ka jaunā kārtība attieksies uz maksājumiem nerezidentiem, kas veikti, sākot ar 2017. gada 1. janvāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BEĻĢIJAS,NĪDERLANDES un Lielbritānijas nerizenti, valstīs kurās ir attīstīta ”off-shore” likumdošana.Vai ir notikusi sinhronizēšana ar minētām valstīm…?

Valsts uzņēmums iesaistīties interaktīvo azartspēļu tirgūVAS "Latvijas Loto" nākamgad varētu iesaistīties interaktīvo azartspēļu tirgū, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+