×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. februāris, 2012
Drukāt

Jālūdzas, lai latvieši aiziet


Lindermans dara visu, ko Krievija liek. Mūsējie tikai noskatījās cerībā, ka gan jau nesavāks parakstus. Savāca un vēl ar uzviju, jo par naudu i velns danco. Atdod velnam mazo pirkstiņu, viņš tev paņems visu roku.

 

Mūsu policija, tāpat arī prokuratūra, valdība laikus neapturēja parakstu vākšanu. Tagad paši kož pirkstos. Jālūdzas, lai latvieši aiziet un nobalso, citādi varam likumīgi zaudēt valsti. Latviešu valoda jāaizstāv visiem spēkiem, mazākā paviršība un mēs to varam pazaudēt. Latviešu valoda ir jāaizstāv visiem spēkiem. Mēs gribam dzīvot latviskā Latvijā un negribam, ka mums to atņem. Ne jau velti mūsu vectēvi un tēvi cīnījās un lēja asinis, lai Latvija tiktu brīva no boļševikiem un lai bērni un mazbērni dzīvotu mūžu mūžos brīvā Latvijā. Krievi saka, ka latvieši nemīl krievus. Protams, nemīl iekarotājus. Latvieši mīl lojālus krievus kā, piemēram, Dmitriju Trofimovu. Tādam būt nemaz nav grūti, tikai jāmīl tā zeme, kurā esi dzimis un dzīvo. Tādus kā Franks Gordons ļoti mīlu un viņa rakstus “Latvijas Avīzē” izlasu pirmos, jo viņš ir lojāls Latvijai.

Mīļie latvieši, kā arī cittautieši, visi ejiet 18. februārī uz referendumu, šoreiz spaidu kārtā, jo līdz tam esam novesti. Nobalso pret krievu valodu!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+