Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
6. augusts, 2013
Drukāt

Jauna CSDD aplikācija

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) mobilās aplikācijas lietotājiem tagad pieejams jauns pakalpojums – iespēja iegūt plašu informāciju par jebkuru Latvijā reģistrēto transportlīdzekli.

 

Jaunais pakalpojums izstrādāts, pilnveidojot klientu atzinību ieguvušo CSDD aplikāciju, vēsta CSDD sabiedrisko attiecību daļa.

Šī ir iespēja, piemēram, pirms automobiļa iegādes pārliecināties par tā izcelsmi, par visiem tehniskās apskates datiem utt. Tādējādi cilvēki informāciju no CSDD Transportlīdzekļu un to vadītāju reģistra saņem ātri, ērti un nepastarpināti. Savukārt iegūtie dati automātiski tiek saglabāti aplikācijas sadaļā “Apmaksātās izziņas” un ir pieejami jebkurā laikā. Šis pakalpojums ir ērtāks un ar plašākām iespējām, salīdzinot ar jau darbojošos maksas tālruni un īsziņām.

Izmantojot CSDD mobilās aplikācijas pakalpojumu “Transportlīdzekļu maksas izziņas” un ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, iegūstama šāda informācija:

* transportlīdzekļa reģistrācijas dati (gads, modelis, masa u. c.);

* transportlīdzekļa sodi un liegumi;

* transportlīdzekļa bijušo īpašnieku skaits un īpašnieku maiņas datumi;

* transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis (vai ir veikts par kārtējo gadu);

* transportlīdzekļa OCTA polises dati;

* transportlīdzekļa pēdējās tehniskās apskates dati;

* transportlīdzekļa nobraukums (no katras tehniskās apskates).

CSDD mobilo aplikāciju bez maksas iespējams 
iegūt:

* “Play Store Android” viedtālruņiem un planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDAndroid;

* “App Store Apple” viedtālruņiem un planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDiOS;

* izmantojot šeit lejuplādējamo QR kodu (“Android” un “Apple”).

CSDD bezmaksas mobilā aplikācija mēneša laikā – kopš jūlija sākuma – guvusi plašu lietotāju atsaucību. Tā lejupielādēta gandrīz 16 tūkstošus reižu (ar “Android” viedtālruņiem un planšetdatoriem – vairāk nekā deviņus tūkstošus reižu, ar “Apple” viedtālruņiem un planšetdatoriem – vairāk nekā sešus tūkstošus reižu). Vienas dienas laikā aplikācija vidēji tiek lejupielādēta apmēram 500 reižu, maksimālais apmeklētāju skaits vienā dienā – 2500, valstis, kurās aplikācija tiek lietota visbiežāk ,– Latvija, Lielbritānija, Vācija, Īrija, Zviedrija, Norvēģija, ASV, Lietuva.

CSDD turpina pilnveidot savu aplikāciju un paplašināt pieejamo pakalpojumu klāstu, lai aplikācijā arvien vairāk būtu pieejamas iespējas, kas šobrīd ir CSDD e-pakalpojumos.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+