×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

Jauna CSDD aplikācija

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) mobilās aplikācijas lietotājiem tagad pieejams jauns pakalpojums – iespēja iegūt plašu informāciju par jebkuru Latvijā reģistrēto transportlīdzekli.

 

Jaunais pakalpojums izstrādāts, pilnveidojot klientu atzinību ieguvušo CSDD aplikāciju, vēsta CSDD sabiedrisko attiecību daļa.

Šī ir iespēja, piemēram, pirms automobiļa iegādes pārliecināties par tā izcelsmi, par visiem tehniskās apskates datiem utt. Tādējādi cilvēki informāciju no CSDD Transportlīdzekļu un to vadītāju reģistra saņem ātri, ērti un nepastarpināti. Savukārt iegūtie dati automātiski tiek saglabāti aplikācijas sadaļā “Apmaksātās izziņas” un ir pieejami jebkurā laikā. Šis pakalpojums ir ērtāks un ar plašākām iespējām, salīdzinot ar jau darbojošos maksas tālruni un īsziņām.

Izmantojot CSDD mobilās aplikācijas pakalpojumu “Transportlīdzekļu maksas izziņas” un ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, iegūstama šāda informācija:

* transportlīdzekļa reģistrācijas dati (gads, modelis, masa u. c.);

* transportlīdzekļa sodi un liegumi;

* transportlīdzekļa bijušo īpašnieku skaits un īpašnieku maiņas datumi;

* transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis (vai ir veikts par kārtējo gadu);

* transportlīdzekļa OCTA polises dati;

* transportlīdzekļa pēdējās tehniskās apskates dati;

* transportlīdzekļa nobraukums (no katras tehniskās apskates).

CSDD mobilo aplikāciju bez maksas iespējams 
iegūt:

* “Play Store Android” viedtālruņiem un planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDAndroid;

* “App Store Apple” viedtālruņiem un planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDiOS;

* izmantojot šeit lejuplādējamo QR kodu (“Android” un “Apple”).

CSDD bezmaksas mobilā aplikācija mēneša laikā – kopš jūlija sākuma – guvusi plašu lietotāju atsaucību. Tā lejupielādēta gandrīz 16 tūkstošus reižu (ar “Android” viedtālruņiem un planšetdatoriem – vairāk nekā deviņus tūkstošus reižu, ar “Apple” viedtālruņiem un planšetdatoriem – vairāk nekā sešus tūkstošus reižu). Vienas dienas laikā aplikācija vidēji tiek lejupielādēta apmēram 500 reižu, maksimālais apmeklētāju skaits vienā dienā – 2500, valstis, kurās aplikācija tiek lietota visbiežāk ,– Latvija, Lielbritānija, Vācija, Īrija, Zviedrija, Norvēģija, ASV, Lietuva.

CSDD turpina pilnveidot savu aplikāciju un paplašināt pieejamo pakalpojumu klāstu, lai aplikācijā arvien vairāk būtu pieejamas iespējas, kas šobrīd ir CSDD e-pakalpojumos.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+