×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. marts, 2012
Drukāt

Jauna stipendija pasniedzējiem

Ata Kronvalda fonds, kas kopš 1994. gada nodarbojas ar Latvijas talantīgāko skolēnu un viņu pedagogu apzināšanu, sadarbībā ar AS “Aldaris” 2012. gadā pirmo reizi pasniegs jaunu stipendiju pasniedzējiem, kas pārstāv pārtikas (dzērienu) ražošanas profesionālo izglītību.

 

Ata Kronvalda fonds aicina izglītības iestādes, kuru mācību programmās ietilpst profesionālas pārtikas (dzērienu) ražošanas izglītības programmas, līdz 20. aprīlim izvirzīt “Aldara” stipendijas kandidātus. Visas kandidatūras izvērtēs fonda izveidotā “Aldara” stipendijas padome, kas vērtēs pasniedzēja darbību un līdzšinējos sasniegumus. Stipendija pirmo reizi tiks pasniegta šī gada maijā.

Konkursa gaitā tiks vērtēti pretendenta audzēkņu iegūtie apbalvojumi Latvijas un starptautiska mēroga olimpiādēs un konkursos, pretendenta izstrādātie un publicētie mācību līdzekļi, pretendenta skolēnu aktīva iesaistīšana darba vidē un citi kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai svarīgi kritēriji.

Stipendijas kandidātu pieteikumi jāsūta pa e-pastu atakronvaldafonds@gmail.com. “Aldara” stipendijas konkursa nolikums atrodams fonda mājas lapā www.atakronvaldafonds.lv.

AS “Aldaris” izpilddirektors Tomass Kure Jakobsens atzīst, ka “Aldara” stipendija tika izveidota, lai izteiktu pateicību zinātniekiem, speciālistiem un pedagogiem par ievērojamu un ilggadēju ieguldījumu skolēnu un studentu apzināšanā un izglītošanā, kā arī skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā un organizēšanā.

 

Uzziņa

Ata Kronvalda fonds dibināts 1994. gadā, un tā dibinātāju vidū ir Izglītības ministrija, Skolēnu zinātniskā biedrība, AS “Izglītība”, pedagogi Andris Tomašūns, Agnis Andžāns, Dzintra Paegle un sabiedriskais darbinieks Henriks Danusēvičs. Fonda mērķu vidū ir veicināt zināšanu prestižu Latvijā, stimulēt pedagogu, zinātnieku un citu personu iesaistīšanos Latvijas talantīgāko jauniešu izglītošanā, popularizēt talantīgos skolēnus un to sasniegumus, viņu darba vadītājus un atbalstītājus.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+