×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2013
Drukāt

Jaunā valsts kontroliere atbalsta eiro ieviešanu Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar valsts kontroliera amatā ievēlētā Elita Krūmiņa atbalsts eiro ieviešanu Latvijā. To viņa šorīt atzina intervijā “Latvijas Radio”. Krūmiņa norādīja, ka par eiro ieviešanu ir ļoti dažādi speciālistu vērtējumi un tas esot sarežģīts jautājums, kur daudz jābalstās uz pieņēmumiem.

Tomēr viņa esot par eiro ieviešanu, jo esot iepazinusies ar Latvijas Bankas aprēķiniem. “Uzticos Latvijas bankas un Finanšu ministrijas viedoklim. Neredzu pamata tam neuzticēties,” pauda jaunievēlētā valsts kontroliere.

Jau ziņots, ka iepriekšējā valsts kontroliere Inguna Sudraba par eiro ieviešanu Latvijā izteicās skeptiski.

Kā ziņots, Saeima valsts kontroliera amatā ceturtdien ievēlēja Sudrabas ieteikto līdzšinējo Valsts kontroles padomes locekli Krūmiņu. Šāds lēmums pieņemts, neskatoties uz atsevišķu juristu un politiķu bažām par Krūmiņas tiesībām darboties Valsts kontroles padomē trešo termiņu pēc kārtas.

Par Krūmiņu balsoja 66 deputāti, bet pret bija 19 deputāti. Savukārt par otru kandidāti Ivetu Rutkovsku nobalsoja 18 deputāti, bet pret bija 67 deputāti. Kopā tika izsniegtas 94 vēlēšanu zīmes, no kurām par derīgām tika atzītas 85, bet par nederīgām – deviņas. Pret abām kandidātēm tika balsots vienā vēlēšanu zīmē.

Krūmiņu šim amatam izvirzīja Reformu partija (RP) un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK), bet Rutkovsku -“Vienotība”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+