×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Jauni raidījumi “Re:TV” kanālā

Foto - LetaFoto - Leta

Raidījuma "Makšķerē ar Olti" vadītājs - Māris Olte.

Līdz ar Jaunā gada iestāšanos, Latvijas Reģionu televīzija “Re:TV” saviem skatītājiem piedāvās vairākus jaunus raidījumus. Raidījumi skars dažādas tematikas – būs stāsti par Saeimas deputātu dzīves vērtībām un mērķiem, kā arī tiks meklētas atbildes uz asprātīgiem bērnu jautājumiem. Taču, kā pilnvērtīgi izmantot brīvos brīžus, ieteiks Ginta Krievkalne un Ainārs Ančevskis.

Jau 3. janvārī plkst.20:30 Re:TV būs redzams pirmais jaunais raidījums “Deputāts tuvplānā”, kuru turpmāk ik nedēļu veidos kādreizējā raidījuma “Mājokļa jautājums” vadītāja, šobrīd – Re:TV producente Baiba Zvaigznīte.

Raidījums “Deputāts tuvplānā” veidots ar mērķi, lai kaut nedaudz mainītu cilvēku attieksmi pret tautas priekšstāvjiem, parādot politiķi kā cilvēku, kā vienu no tautas, kas viņš patiesībā arī ir. Raidījumos būs stāsti par Saeimas deputātiem kā personībām ar viņu lielajiem un mazajiem mērķiem, par vidi, kas viņus veidojusi, vaļaspriekiem, sapņiem, dzīves filozofiju un vērtībām. Raidījuma veidotāja Baiba Zvaigznīte atzīst: “Protams, neiztiksim bez tēmas “kāpēc gājāt politikā?” apspriešanas, tomēr galvenais akcents tiks likts uz cilvēcisko un katram saprotamo un svarīgo.” Raidījums “Deputāts tuvplānā” Re:TV ēterā būs redzams katru sestdienu plkst. 20:30.

3. janvārī plkst.22:00 Re:TV skatītājus priecēs vēl viens jauns, izklaidējošs raidījums “Jautā bērni”. Raidījuma galvenie varoņi būs bērni, kuriem ir sakrājušies daudz interesējošu un āķīgu jautājumu, uz kuriem atbildes mēģinās rast pieaugušie. Bērnu izdomai un asprātībai nav robežu, tāpēc pieaugušajiem tas būs izaicinājums. Uz bērnu jautājumiem centīsies atbildēt Latvijā zināmas personības, kā piemēram, Normunds Rutulis, Ralfs Eilands, Mārtiņš Ruskis, Jenny May, Rihards Bērziņš, Liene Greifāne, Agnese Rakovska, Markus Riva, Armands Simsons, Miks Dukurs un citi. Vai pieaugušie tiks galā? Skatieties un uzziniet raidījumā “Jautā bērni” – katru sestdienu plkst.22:00.

Dienu vēlāk, 4. janvārī plkst.22:00 Re:TV uzsāksies vēl viens jauns raidījumu cikls “Brīvdienu brīvsolī”. Raidījums piedāvās bezgala daudz iespēju iepazīties ar visu jauno, kas darāms, apskatāms un klausāms Rīgā un ārpus tās. “Brīvdienu brīvsolī” sniegs iespēju iepazīties ar interesanto visā Latvijā. Raidījuma vadītāji Ginta Krievkalna un Ainārs Ančevskis jautrā un atraktīvā veidā stāstīs par iespējām atpūsties, izklaidēties, kā arī uzzināt ko lietderīgu un, iespējams, rast jaunus veidus sevis pilnveidošanai. Dažādos Latvijas reģionos mīt patiesi interesanti un talantīgi cilvēki, kas dara un rada daudz aizraujoša, taču bieži vien paliek nepamanīti, jo dzīvo kādā pavisam nelielā pilsētiņā. Raidījuma “Brīvdienu brīvsolī” radošā komanda centīsies tos atrast un parādīt visai Latvijai katru svētdienu plkst.22:00 kanālā Re:TV!

Janvārī Re:TV kanālā plānoti arī citi jauni raidījumi:

No 10. janvāra raidījums “Piedzīvojums dabā”

No 24. janvāra “Uz meža takas” un “Makšķerē ar Olti”.

Vēl būs redzami tādi raidījumi kā “Domāts, darīts!”, “Nedēļa Rīgā”, “Izglītība un karjera”, “Mēs Eiropā” un arī februārī kanāla saturs tiks paplašināts ar vairākiem izklaidējošo raidījumu cikliem, par kuriem informācija sekos..

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+