Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
20. marts, 2017
Drukāt

Jaunieši pēdējo brīvlaika dienu aizvadījuši pamatīgā žvingulī (1)

Foto - RPPFoto - RPP

17.marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvja dzelzceļa stacijā, kur vairāki nepilngadīgi jaunieši lietoja grādīgos dzērienus.

Zem dzelzceļa stacijas nojumes tika pamanīti pieci jaunieši. Viens no jauniešiem, ieraugot policijas tuvošanos, centās noslēpt divlitrīgu alus pudeli. Ar jauniešiem uzsākta saruna, kuras laikā jaunieši nenoliedza, ka būtu lietojuši alkoholu. Personu datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka trīs jaunieši ir 17 gadus veci, savukārt diviem ir 15 gadi.

Jaunieši aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur visiem veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpās. Pārbaužu laikā apstiprinājās, ka četri jaunieši ir alkohola reibumā. Par notikušo informēti jauniešu vecāki.

Sastādīti trīs administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā un viens administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā atkārtoti gada laikā.

Pēc lietvedības nodrošināšanas jaunieši nodoti vecākiem. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bērniem ir tiesības brīvlaiku gan pavadīt,gan beigt pēc viņu vēlēšanās. Katra iejaukšanās ir rupjš viņu tiesību pārkāpums.

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+