Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
28. oktobris, 2015
Drukāt

Jaunieši vizina meitenes zagtā BMW un mūk no policijas (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Divi jaunieši ar zagtu “BMW” vizinājuši meitenes, bet, ieraugot policiju, izlēkuši no auto un aizbēguši, par otrdienas notikumu Rīgā, Dzirciema ielā informē Valsts policija.

“BMW” markas automašīna Ceļu policijas ekipāžas uzmanību piesaistīja Dzirciema ielā. Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka tā varētu būt zagta. Likumsargiem tuvojoties automašīnai, no tās izkāpa divi vīrieši un aizskrēja.

Mašīnā atradās vēl divas pasažieres. Viņas norādīja, ka uzaicinātas pavizināties, taču tad abi vīrieši pēkšņi metušies bēgt. Pārbaudot “BMW” izcelsmi, tika noskaidrots, ka automašīna patiešām ir zagta.

Veicot operatīvos pasākumus, tika noskaidrotas abas aizdomās turamās personas un jau pēc pāris stundām policisti abus vīriešus aizturēja. Aizturētie ir 1991. un 1996.gadā dzimuši vīrieši, kuri savu vainu atzina.

Šobrīd par automašīnas zādzību ir uzsākts kriminālprocess.

Policija norāda, ka viņi arī iepriekš vairākkārt sodīti par zādzībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Toretto bumers?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+