Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. marts, 2016
Drukāt

Jauns vīrietis gūst smagu kājas traumu sadursmē ar vilcienu

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī Rīgā jaunieši guva traumas, krītot no augstumiem, kā arī sadursmē ar vilcienu.

23 gadīgs vīrietis, kurš, iespējams, gulējis uz dzelzceļa sliedēm, pēc sadursmes ar vilcienu guvis smagu kājas traumu un nogādāts slimnīcā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vēl kāds 25 gadus vecs vīrietis, nokrītot no otrā stāva, guva politraumu – ribu lūzumus un iegurņa traumu. Savukārt 30 gadus vecs vīrietis līdzīgā negadījumā guva ribu lūzumus un kājas lūzumu.

Bukša arī pastāstīja, ka vakar 65 gadus vecs vīrietis Rīgā nomiris pēc nopietnas aizrīšanās ar pārtiku, kas nosprostoja viņa elpošanas ceļus. Mediķi veica reanimācijas pasākumus, taču vīrieti atdzīvināt neizdevās.

Aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1298 izsaukumus, no kuriem 222 gadījumos gūtas traumas un notikuši negadījumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+