Jevpalovam divi gūti vārti un spēles pirmās zvaigznes gods AHL mačā 0

Latvijas jaunais uzbrucējs Ņikita Jevpalovs ceturtdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) čempionāta mačā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai Sanhosē “Barracuda” komandai izcīnīt pirmo uzvaru šosezon.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

“Barracuda” izbraukumā ar 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pārliecinoši pārspēja Stoktonas “Heat” spēlētājus.

Pirmā trešdaļa noslēdzās neizšķirti 0:0, taču jau nākamajā spēles nogrieznī viesu komanda guva trīs vārtus, 3:0 panākot tieši Jevpalovam. Noslēdzošajā periodā mājinieki vienu ripu atguva, taču trīs vārtu pārsvaru atkal panāca Latvijas hokejists.

Šajā mačā Jevpalovs izdarīja tikai divus metienus pa pretinieku vārtiem, taču abi bija precīzi, dueli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Tāpat Jevpalovs izpelnījās spēles pirmās zvaigznes godu.

Jau vēstīts, pirms nedēļas 21 gadu vecais hokejists aizvadīja savu debijas maču AHL, kurā izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Tiesa, tas nepalīdzēja “Barracuda” vienībai pirmajā sezonas cīņā izvairīties no zaudējuma, ar 2:4 piekāpjoties Rokfordas “IceHogs”.

Kā zināms, neilgi pirms jaunās sezonas sākuma Jevpalovs tika atskaitīts no Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē “Sharks”, ar ko hokejists šogad parakstīja trīs gadu līgumu.

Vēl pagājušā gada vasarā Jevpalovs tika uzaicināts uz cita NHL kluba Filadelfijas “Flyers” jauno talantu treniņnometni, bet septembrī komanda nolēma viņu atbrīvot no sastāva.