×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2013
Drukāt

Jolantas Ābeles personālizstāde „Brīnišķais stāsts par pankūku zemi” Līvānos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad, līdz pat decembra mēnesim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā skatāma Jēkabpils mākslinieces Jolantas Ābeles personālizstāde „Brīnišķais stāsts par pankūku zemi”.

Māksliniece Jolanta Ābele pārstāv Līvānu kaimiņpilsētu Jēkabpili. Mākslinieces gleznas Latgales mākslas un amatniecības centrā tiek izstādītas jau otro reizi. Pirmajā reizē tās tika eksponētas kopā ar citām radošās apvienības „Alla Prima” mākslinieču gleznām.
Māksliniece Jolantas Ābele absolvējusi Rēzeknes lietišķās mākslas vidusskolu, ieguvusi augstāko izglītību Latvijas mākslas akadēmijas Rēzeknes filiālē un maģistra grādu Daugavpils Universitātes mūzikas un mākslas katedrā. Kopš 2000. gada strādā par skolotāju Jēkabpils mākslas skolā, piedalās dažādos radošos projektos un izstādēs.

Par savu izstādi „Brīnišķais stāsts par pankūku zemi” māksliniece saka tā: „Izstādot savus darbus mākslinieks atklāj savu dvēseli …un šī izstāde ir mans stāsts par piederību vietai, ģimenei un sajūtām, aicinot ieraudzīt brīnišķās panKŪKU zemes stāstu… Pankūkās var meklēt, laimi, eņģeļus, mīļotās acis, nezvērus…Lejot mīklu pannā, atliek vienīgi uzdot jautājumu un vēlmes piepildās.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+