Sports
Motoru sports

Jonasam sezona galā ar atzinumu: smadzenes ir nopietni cietušas 16

Latvijas motokrosa jaunajam talantam un šā brīža labākajam braucējam Paulam Jonasam jūlijā Čehijas posmā piedzīvotā kritiena un gūtā smadzeņu satricinājuma dēļ šī sezona ir beigusies.

Sākotnēji Jonass cerēja atgriezties trasē augusta beigās, tomēr ārsti novērtējuši pašreizējo Jonasa veselības stāvokli kā neatbilstošu dalībai sacensībās un aizlieguši sportistam doties trasē līdz oktobrim.

“Ir smagi to teikt, taču diemžēl mana sezona pēc kritiena Čehijā ir noslēgusies. Tiku pie diezgan smaga smadzeņu satricinājuma, manas smadzenes ir nopietni cietušas un joprojām ir diezgan sliktā stāvoklī . Vēlējos būt atpakaļ jau nākamajā posmā, taču ārsti pēc pārbaudes neļauj man sēsties uz motocikla vēl vismaz vienu mēnesi,” saviem līdzjutējiem paziņojis Pauls Jonass.

Saistītie raksti

Tas nozīmē, ka Jonass šīgada pasaules čempionātā MX2 klasē paliks bez medaļas. Pašlaik kopvērtējumā Jonass ir piektais aiz sava “KTM Red Bull” komandas biedra Džefrija Herlinga, šveicieša Žeremī Sīvera, francūža Benuā Paturela un brita Maksa Enstija. Iespēja papildināt savu punktu skaitu Paulam vairs nebūs.

Šīs nedēļas nogalē Jonasu varēs sastapt Latvijas čempionāta posmā Cēsīs, iegūt sportista autogrāfu un novēlēt veiksmīgu atveseļošanos.
Cēsu posmā pēc savainojuma trasē plānojis atgriezties Roberts Justs, kurš sezonas sākumā bija gatavs cīnīties par MX2 klases pasaules čempionāta pirmo desmitnieku.

Jonasa savainojums liegs viņam piedalīties arī Latvijas izlases sastāvā Nāciju motokrosā septembra beigās Madžioras trasē Itālijā.

LA.lv