Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Joprojām nav izdevies atrast februārī pazudušo Elizabeti

Foto Bezvests.lv/Foto Bezvests.lv/

Pie organizācijas “Bezvests.lv” atkārtoti vērsušies šā gada februārī pazudušās Elizabetes Rukmanes tuvinieki, lūdzot palīdzību viņas meklēšanā.

Jaunās sievietes vīrs iepriekš sociālajos tīklos informēja, ka 28 gadus vecā sieviete devusi par sevi ziņu, tāpēc meklēšana tika pārtraukta. Tomēr tagad pie organizācijas pēc palīdzības vērsušies vecāki, kuri no meitas jau vairāk nekā pusgadu tā arī nav saņēmuši nevienu vēsti.

Elizabete Rukmane 28. februārī pēc plkst. 12.00 izgāja no savām mājām Ilūkstē un devās uz Daugavpili. 16.20 viņa redzēta arī tirdzniecības centrā “Solo” Daugavpilī. 28 gadus vecā Ilūkstes iedzīvotāja pēdējo reizi redzēta šā gada 28. februārī pie “Hotel Magnus” Kauņā (Lietuvā).

Pazīmes: vidēja auguma – 165 см, tieva, svars 58 kg. Gaiši mati, garums – līdz plciem. Zināms, ka līdzi bija sporta soma.

Radinieki un draugi ir ļoti norūpējušies par Elizabeti. Jaunās sievietes meklējumi līdz šim diemžēl nav vainagojušies panākumiem.Ja Jums ir zināma Elizabetes atrašanās vieta vai kāda cita informācija par viņas pazušanas apstākļiem, lūdzam sazināties ar policiju – 110, vai “Bezvests.lv” – +371 22084084.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+