fibaeurope.com

Junioriem pēriens no francūžiem 0

Eiropas U-18 čempionātā basketbolā junioriem Volosā (Grieķija) Latvijas izlase otro posmu sāka ar 62:91 zaudējumu Francijas vienaudžiem, turnīra tabulā ierakstot trešo zaudējumu.
Māris Siliņš
Pret vieniem no visa turnīra favorītiem Franciju latvciešiem bikls iznāca pats spēles sākums. Lielākoties nācās paļauties uz veiksmi tālmetienos, jo citās pozīcijās pretiniekam bija pārspēks ne tikai fiziskajā spēkā, arī meistarībā. Tikai pirmā puslaika izskaņā divpunktu metienu skaits kļuva lielāks par trīspunktu, tomēr pretiniekiem bija pārsvars zem groziem, arī mazliet mazāk kļūdas. No vairākiem mazliet pirmajā puslaikā iznāca 35:44.
Pēc pārtraukuma spēles ritējums būtiski nemainījās. Pēc vairākām Latvijas izlases kļūdām rezultāta starpība sasniedza 20 punktus un šoreiz tā atbilda arī abu komandu meistarībai laukumā.
Šodien Latvijas junioru pretinieki būs Čehijas vienaudži, rīt Spānijas izlase.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTS VOLOSĀ (GRIEĶIJA)