Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. jūnijs, 2014
Drukāt

Jūrmalā glābējiem šodien mierīga diena

Foto-LETAFoto-LETA

Neskatoties uz silto un saulaino laiku, Jūrmalā cilvēku nav salīdzinoši daudz, turklāt atpūtnieki ievēro drošības normas un glābējiem šodien, 8.jūnijā, nav nācies steigties glābt kādu jūrā pārāk tālu aizpeldējušu viesi, aģentūru LETA informēja Jūrmalas glābšanas dienestā.

Šī esot mierīga diena, jo arī vecāki savus bērnus pieskatot. Vien piektdien bijis gadījums, kad bērns aizklīdis tālāk, taču pēc 10 minūtēm glābējiem izdevies situāciju veiksmīgi atrisināt.

Arī kompānijās, kurās mēdz lietot alkoholiskos dzērienus, paši savējos arī cenšoties savākt, līdz ar to pagaidām problēmu neesot, skaidroja dienestā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+