Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā mūs ietekmē Visuma vibrācijas? Katras nedēļas dienas nozīme un enerģija1

Kā to izmantot

Katrai nedēļas dienai ir sava īpaša vibrācija, kas ilgst visu 24 stundu garumā. Protams, katras dienas vibrāciju ietekmi atstāj arī planētu stāvoklis, personīgie dzīves apstākļi un personīgās enerģētiskās vibrācijas.

Vai esi kādreiz iedomājies, kāpēc sestdienas un svētdienas ir atpūtas dienas, bet visās pārējās dienās mēs strādājam? Piedāvājam iepazīties ar to, kāda ir katras dienas enerģētika un kā tu to vari izmantot!

Pirmdiena

Pirmdiena ir Mēness diena, un tā ir piemērota, lai īstenotu visu savu patieso potenciālu, kā arī izmantotu intuīciju un emocijas.

Pirmdiena patiešām uzstāda emocionālo toni visai nedēļai, jo Mēness prasa, lai mēs saprastu paši savas emocijas un to, ko mēs gribam sasniegt tuvākajās dienās.

Daudzi baidās no šīs dienas un uzskata to par sarežģītu. Tas saistīts ar to, ka šajā dienā emocijas var sajaukties, liekot mums justies kaprīzi un lēnīgi.

Ja tu esi viens no tiem nedaudzajiem, kam patīk pirmdiena, iespējams, ir kāda emocionāla enerģija, ar kuru tu centies tikt galā.

Pirmdiena var radīt arī pozitīvu motivācijas un enerģijas vilni. Pirmdiena var mums palīdzēt sākt darbu un piešķirt pozitīvu noskaņojumu visai nedēļai.

Otrdiena

Otrdienu pārvalda rīcības un enerģijas planēta Marss. Tāpēc šī ir lieliska diena mērķu sasniegšanai.

Pirmdienā galvenā ir emociju noskaņošanās, bet otrdienā runa ir par to, kā šīs emocijas tiek pārvērstas darbībā.

Otrdiena ir lieliska diena virzīt uz priekšu projektus, pieņemt svarīgus lēmumus, īpaši tos, kas saistīti ar karjeru. Arī šīs dienas enerģija tev palīdzēs virzīties uz augšu visās dzīves jomās.

Lai vislabāk izmantotu otrdienas enerģiju, noskaidro, ko tu vēlies, un tad ķeries klāt mērķu īstenošanai! Marsa enerģija dos mums īpašu kaislību un dzinuli sekot saviem mērķiem, sapņiem un vēlmēm.

Trešdiena

Trešdienu pārvalda komunikācijas un izteikšanās planēta – Merkurs. Tas padara trešdienu par brīnišķīgu laiku, lai saprastu, ko tu vēlies un kurp doties.

Trešdiena ir ideāls laiks, lai plānotu tikšanās, pasākumus un tiktu galā ar jebkuru nopietnu izaicinājumu. Tāpat šī diena būs lieliski piemērota, lai būtu atklāts ar savu mīļoto cilvēku.

Merkurs pārvalda augstāko saprātu, tāpēc trešdienā parasti ir augsti attīstītas prāta spējas un rodas labas idejas. Turklāt šī diena būs izcili piemērota, lai gūtu skaidru priekšstatu par ikvienu sarežģītu lēmumu.

Trešdienas enerģija liek mums aizdomāties, vai mēs pievēršam uzmanību paši savām vajadzībām un tam, kādu enerģiju mēs palaižam Visumā.

Ceturtdiena

Ceturtdiena ir Jupitera diena, un tā ir pozitīvisma un paplašināšanās planēta, kas padara ceturtdienu par ideālu laiku, lai apgūtu jaunas lietas un paplašinātu apziņu.

Kad darba nedēļa tuvojas noslēgumam, ceturtdienas enerģija ļauj mums būt produktīviem un palīdz parūpēties par tiem jautājumiem, kas, iespējams, mūs uztraukuši pēdējās dienās.

Ceturtdiena ir pozitīvisma diena, un tai piemīt vieglums, kas palīdz mums gūt panākumus un būt daudz atvērtākiem jaunu lietu apguvē.

Tāpat ceturtdienas enerģija atbalsta visu, kas palīdz mums attīstīties. Tas ir ideāli piemērots laiks, lai sāktu jaunus garīgos vingrinājumus vai jaunu aizraušanos. Tāpat šis ir labs laiks, lai pabeigtu finanšu jautājumus vai pārvaldītu naudu.

Piektdiena

Piektdiena ir Veneras diena, mīlestības un radošuma planētas diena, kas to padara par ideāli piemērotu laiku saziņai ar draugiem un atpūtai.

Veneras romantiskā enerģija rada sociālu noskaņojumu un liek mums domāt par tiem, kurus mīlam. Tāpēc piektdiena būs lieliski piemērota diena randiņiem un intīmiem sakariem. Šīs ir arī brīnišķīgs laiks, lai sevi palutinātu.

Lai efektīvi izmantotu piektdienas enerģiju, plāno laiku ar saviem tuviniekiem un strādā pie radošiem un mākslinieciskiem projektiem, kuri var būt izstrādes stadijā. Centies neplānot neko pārāk saspringtu, jo šī diena ir domāta atpūtai un izklaidēm.

Sestdiena

Sestdiena ir Saturna diena, un tā saistīta ar atbildību un organizāciju.

Lielākā daļa no mums sestdienu pavada, strādājot mājās, izpildot dažādus mājas darbus un risinot privātās dzīves jautājumus, un tas var būt saistīts ar to, ka Saturns palīdz mums būt līdzsvarā un noderīgiem.

Sestdiena ir ideāla diena, lai organizētu nākamo nedēļu. Dienas enerģija mums palīdzēs tikt uz priekšu.

Lai efektīvi izmantotu sestdienas enerģiju, atrisini dažus lielus projektus, un atvēli šajā dienā laiku tam, lai saplānotu visu nākamajai nedēļai.

Svētdiena

Svētdiena ir Saules diena, kas nozīmē, ka tā ir ideāli piemērota, lai atslābinātos un savienotos ar savu iekšējo “es”.

Šīs dienas enerģija patiešām atbalsta pašanalīzi, garīgo izaugsmi un dod nepieciešamo laiku, kas vajadzīgs tavas dvēseles atjaunošanai.

Svētdiena nes līdzi skaistu atmosfēru, lai pārorientētos jaunajai nedēļai. Svētdiena ir arī ideāls laiks, lai koncentrētos uz jautājumiem, kas saistīti ar tavu veselību un labklājību.

Saviesīgas tikšanās, visticamāk, būs harmoniskas un vieglas tieši svētdienās. Lai efektīvāk izmantotu svētdienas enerģiju, padari to par atpūtas un atslābināšanās dienu. Centies neplānot neko pārāk nogurdinošu, tā vietā atrodi laiku, lai pieslēgtos savam iekšējam stāvoklim.
Katra diena nes sev līdzi kādu unikālu vibrāciju, un, kad tu spēsi noskaņoties uz tās enerģiju, sāksi pamanīt, ka tā sāks veidot un uzlabot tavu nedēļu!

Avots: Esotericblog

LA.lv