Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Kā pastmarku vizītkarte

pastkarte

Pastmarku laikmeta sākumposmā, lai valsts iedzīvotāji iepazītu pastmarku, redzētu tās nominālu, izdeva speciālas pasta atklātnes ar pastmarku attēliem.

Jau cariskās Krievijas laikos tās izlaida krāsainas un melnbaltas. Ar standarta un jubileju pastmarku attēliem visos nominālos. Arī Latvijas Republikas sākuma posmā 1918. – 1919. gadā laida klajā atklātni ar tā laika pastmarkām. Šāds reklamēšanas paņēmiens bija apsveicams, jo tas deva iespēju iepazīt visas tobrīd izdotās pastmarkas un izraudzīties tikai sev vajadzīgās.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+