Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Kā vīrietim uztvert sievietes atraidījumu? (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vīriešu interneta žurnālā Men’s Fitness nesen publicēts raksts ar nosaukumu “Kā pārvērst “nē” par “jā””. To sarakstījis pašpasludinātais “mīlas eksperts” Niks Sevojs, un raksts māca vīriešiem, ko darīt, kad iekārotā sieviete viņus atraida.

Rakstā skaidrots, ka viena lieta, kas atšķir “zēnus un vīriešiem ir tas, kā tu tiec galā ar atraidījumu – un cik ātri tu izmainīt situāciju sev par labu.”

Raksta autors savā biogrāfijā apgalvo, ka viņu padarījusi “slavenu palīdzēšana vīriešiem satikt un piesaistīt augstas kvalitātes sievietes ar mērķtiecīgu sevis uzlabošanu, flirtēšanas prasmēm un sieviešu psiholoģiju.”

Sevojs sāk rakstu ar jautājumu: “Tu viņai pietuvojies, piedāvā viņai savu labāko sarunas uzsākšanas frāzi, tomēr viņu tu nepiesaisti. Ko tagad?”

Tā vietā, lai mācītu vīriešiem pieņemt atraidījumu kā nobriedušiem cilvēkiem, Sevojs liek viņiem ignorēt sievietes atbildi un “art tālāk tik un tā”. Būtībā: “Kad viņa saka “nē”, izliecies, ka dzirdēji “jā””. Un turpini savu savaldzināšanas plānu.

Taisnību sakot, tas ir sliktākais, ko tu vari darīt, ja sieviete tevi atraida. Tas ir vulgāri un necienīgi pret sievieti, un, ja vēlies sevi saukt par īstu vīrieti, tev jāiemācās pieņemt, ka, ja sieviete dod tev tiešu “nē”, tad viņa to domā nopietni un negrasās pārdomāt. Ja galīgi netiec tam pāri, vari pajautāt viņai, kādēļ viņa tevi atraida. Bet, mēģinot viņu piespiest ar varu padoties tavām vēlmēm, mēģinot izlikties, ka nedzirdi viņas vārdus, tu vari labākajā gadījumā dabūt somiņas sitienu pa seju, bet sliktākajā – kriminālprocesu.

Ir tikai viens veids, kā rīkoties, ja sieviete tevi atraida: cieni viņas izvēli.

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ir padomiņš !
    Jau tā visas patreizējās “solistes” ir nokodušas pirkstus līdz elkoņiem, ka savā laikā zināja tikai vienu vārdu “nē !”…

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+