Mobilā versija
Brīdinājums -7.8°C
Tenis, Dravis
Trešdiena, 17. janvāris, 2018
8. marts, 2014
Drukāt

Kā vīrietis mīl sievieti. Četras vienkāršas, bet svarīgas patiesības (10)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Vīrietis mīl nevis pašu Sievieti, bet gan savu stāvokli, esot viņai blakus. Tāpēc Īstā Sieviete nav obligāti pati skaistākā, pati veiksmīgākā, pati gudrākā vai pati formīgākā. Tas, ko Īstā Sieviete dod vīrietim, nav prāts, veiksme, panākumi, skaistums, vai ķermenis, bet stāvoklis, sajūtas. Un, vīrietim esot šajā stāvoklī – prāts, veiksme, panākumi, skaistums, un viss pārējais seko.

2. Sieviete, kura vīrietim var radīt šo īpašo stāvokli, vienmēr būs mīlēta, sargāta un lolota, no viņas vīrietis nekad neies prom.

3. Daļēji šo vīrieša stāvokli sieviete rada, izbaudot savu vīrieti un sajūsminoties, novērtējot viņu. Tas darbojas kā apburtais loks – viens otrā rada sajūtas, kuras pats radītājs pēc tam var izbaudīt.

4. Kad sieviete rūpējas pati par sevi – par savu izskatu, par savu ķermeni, par savu dvēseli –, tad virspusēji tas var šķist šāda es patikšu labāk, bet īstenībā, ja sieviete patīk pati sev, tad viņas vīrietī vieglāk rodas šis īpašais stāvoklis, viņš to parāda sievietei.
Rezultātā sieviete jūtas atzīta, novērtēta – un gūst apstiprinājumu tam, ka ir forši būt foršai. Sieviete, kas savā vīrietī pamodina vīrieti, vairāk kļūst par sievieti.

Psihoterapeits Ansis Jurģis Stabingis, žurnāls “Māksla Mīlēt”

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. neesiet jākļi… un nemeklējiet kaut kādas mātītes… nebūs jāsūdzās ka dzīve grūta 😀

 2. un kas ir jādara vīrietim, lai sieviete vēlētos viņam radīt šo sajūtu? tas ir jautājums… nevis esiet dāmas, un katrs lupata tagad būs vīrietis…
  tas kurš šo uzrakstīja, nekā nesaprot no dzīves man tā liekas.

 3. Pasaulē būtu daudz vairāk laimīgu cilvēku, ja sievietes pārstātu uzvesties kā apsēklotas mātītes, kurām vīrieši nav vajadzīgi.

 4. Vai var tā būt,ka sieviete pārāk izdabājot nosit jūtas???

 5. Nu gan,galigi garam!To izlasot,jadoma,ka tiesam 1.aprilis vairs nav talu.

 6. it kā vienkārši, bet … kāpēc tik daudz šķiršanās?

 7. Viss ur patiesi ,bet,,ja neparspīle visu to/

 8. kādas muļķības 😀

 9. Vienkārši, bet tajā pašā laikā sarežģīti. Dažreiz zāģis var nosist jebkur vēlmi: un beigās izbaudi jebkuru mirkli prom no zāģa.

Draugiem Facebook Twitter Google+