Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kāds ir tavs dzīvnieks talismans atbilstoši zodiaka zīmei 1

Foto – Fotolia.com

Kas ir totēma dzīvnieks?

Katra cilvēka dzimšanas datums lielā mērā nosaka viņa turpmāko likteni, raksturu, dzīves sūtību un pat slēptās spējas. Uzlabot konkrētas zodiaka zīmes pārstāvja dzīvi var dzīvnieks-talismans, kas saistīts ar viņu garīgā līmenī.

Tavas dzimšanas datums ir ciparu komplekts, kas sevī nes slēpto likteņa kodu. Izskaitļot, uzzināt savu sūtību un pat mainīt dzīves gājumu, ieviest veiksmīgas korekcijas, palīdzēs senā zinātne numeroloģija. Bet tavs totēma dzīvnieks kļūs par teicamu laimīgas dzīves papildinājumu. Šāds talismans darbojas līdzīgi kā magnēts, piesaistot tikai pozitīvas apstākļu sakritības.

Dzīvnieku pielūgsmes kults pazīstams kopš sirmas senatnes. Ēģiptieši pielūdza kaķi, bet govs joprojām tiek uzskatīta par dievišķu radību Indijā. Katrai stihijai, pie kuras pieder tā vai cita zodiaka zīme, atbilst noteikts dzīvnieks, kas kļūs par tavas veiksmes, miera un veselības glabātāju.

Cilvēkiem, kuru talismans ir, piemēram, kaķis vai kāmis, ir daudz vienkāršāk. Šādu dzīvu talismanu var ieviest mājās, un mijiedarbība ar to stiprinās tavus iekšējos spēkus. Bet ko darīt, ja tavs totēms ir eksotiska radība? Turēt mājās ziloni praktiski nav iespējams. Šādā gadījumā var ieviest dzīvnieku figūriņas vai attēlus, bet putna gadījumā – tā spalvu.

Zemes zīmes un to talismani

Vērsis
Tavs dzīvais talismans, kam piemīt vislielākais spēks, ir pūce – sakrāls dzīvnieks, kas dāvās pacietību, vairos saikni ar kosmosu, palīdzēs īstenot dzīvē jebkuras vēlēšanās. Bagātību un uzplaukumu Vērša zīmes pārstāvjiem sniegs figūriņa vērša veidolā, savukārt govs figūriņa palīdzēs ģimenes dzīvē un mīlestībā.

Jaunava
Šīs zīmes pārstāvjiem ir piemērots sienāzis. Šis mazais kukainītis spēj Jaunavām piesaistīt mīlestību, labklājību, panākumus, veselību. Tāpat pēc rakstura tām ļoti tuvas ir bezdelīgas, kuras palīdzēs tikt galā ar nedienām un nelaimēm, piešķirot spēku un optimistisku noskaņojumu.

Mežāzis
Mežāžiem palīdzēs kazlēns vai kaķis. Šie totēma dzīvnieki piesaistīs kaprīzo Fortūnu, palīdzēs iegūt veiksmi un veselību uz visu atlikušo dzīvi. Ja ieviest šādus mājdzīvniekus neizdodas, nelaid garām iespēju kontaktēties ar tiem klātienē.

Uguns zīmju talismani

Auns
Auns vai aita Auna zīmes pārstāvjiem kļūs par palīgiem stipras ģimenes veidošanā. Bet varenā brieža aizgādnība palīdzēs dot pretsparu negatīvismam un iegūt papildu spēku savu mērķu sasniegšanai.

Strēlnieks
Strēlnieku mājas pavardu sargās irbe. Šis putns dāvās savam īpašniekam iekšējos spēkus, kurus būs viegli novirzīt savas sūtības īstenošanai. Briedis spēs sniegt Strēlniekiem aizsardzību un nostiprināt gara spēku.

Lauva
Liela zvēru karaļa figūra ienesīs siltumu Lauvu mājoklī. Šis dzīvnieks-talismans pastiprinās sava īpašnieka gribasspēku, dāvās neierobežotas iespējas, enerģiju un iniciatīvismu. Ērglis, kas valda debesīs, palīdzēs Lauvām uzlabot savu personisko dzīvi un sociālo statusu. Savukārt bizmārīte mazinās šīs zīmes impulsivitāti, dedzīgo temperamentu un ātro aizkaitināmību.

Gaisa zīmju talismani

Ūdensvīrs
Dūja spēj apveltīt šīs zīmes pārstāvjus ar veiksmīgām iespējām un pasargāt no nedienām dzīves ceļā. Enerģiskumu un pašpārliecinātību, kas bieži pietrūkst Ūdensvīriem, dāvās āža figūriņa.

Dvīņi
Krauklis palīdzēs Dvīņiem saglabāt ticību saviem spēkiem un mīlestību pret zināšanām. Šis putns pastiprinās intuīciju, bet vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem var pat attīstīt ekstrasensorās spējas. Varenā ziloņa attēls sniegs harmoniju un dvēseles mieru.

Svari
Iekšējo mieru šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem sniegs zoss. Otrs Svaru putns-talismans ir balodis, kas aizsargās no nelaimēm, satraukuma un slimībām. Savukārt ēzelis palīdzēs nenoiet no pareizā ceļa, apveltīs ar mērķtiecību un paaugstinātu intuīciju.

Ūdens zīmes un to talismani

Vēzis
Šīs zīmes pārstāvjus no nepatikšanām pasargās un dzīvības spēkus dāvās vēzis. Bet mieru, iekšējo līdzsvaru un harmoniju Vēžiem sniegs kāmīši un trusīši. Tādus dzīvniekus var turēt mājās un pastāvīgi uzlādēties ar to pozitīvo enerģētiku.

Saistītie raksti

Zivis
Zivīm dzīves ceļā palīdzēs bruņurupuči un zivtiņas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ieteicams mājās ieviest akvāriju – tas atnesīs panākumus un stipru veselību.

Skorpions
Ģimenes labklājību, mīlestību un savstarpēju sapratni Skorpioniem dāvās paipala. Bet gazele apveltīs ar īpašībām, kuras pietrūkst šīs zīmes pārstāvjiem, – aktivitāti un enerģiskumu.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv