Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kādu 2018.gada nogali prognozē numerologi?0

Foto: Ieva Makare/LETA

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši decembrī?

Pasauli atkal gaida pārmaiņas. Šoreiz tās vairāk būs saistītas ar dabas sagādātajiem pārsteigumiem, kas globāli ietekmēs gan ekonomiku, gan sadzīves apstākļus.

Saistītie raksti

Tas ir jāuztver kā aicinājums cilvēkiem padomāt, kurp ved viņu dzīvesveids un kādas ir prioritātes, lai uz zemes neiznīktu civilizācija.

Latvijā gada nogalē būs jūtama stabilitāte. Aktuāli būs ikdienas sadzīves jautājumi, kas skar tuvāko nākotni.

Būs interese par kultūras pasākumiem un iespējām paplašināt redzesloku.

Palielināsies interese par veselīgu dzīvesveidu un dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv