Latvijā
Kriminālziņas

Kaimiņiene pastāsta sīkāk par asiņainajiem notikumiem Ulbrokā 16

Foto AFP/Scanpix/LETA

21.novembra vakarā policija saņēma informāciju no Ulbrokas iedzīvotājiem, ka ciematā dzirdēti šāvieni.Notikuma vietā ieradās policisti un kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā atrada sievietes līķi ar šautām brūcēm. Savukārt mājas pagalmā atrasts vīrieša līķis ar šautām brūcēm.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka, visticamāk, sievieti kāpņutelpā nošāvis minētais vīrietis, kurš vēlāk pats izdarījis pašnāvību nama pagalmā.

LNT raidījuma “Degpunktā” sastaptie mājas iedzīvotāji pastāstīja, ka sieviete dzīvojusi viena. Bērni jau pieauguši un dzīvo atsevišķi. Savukārt vīrieti, kurš, iespējams, nošāvis kaimiņini, neviens netika iepriekš redzējis.

“Godīgi sakot bija ļoti šausmīgi un visiem bija slikti no tā. Mēs vienkārši dzirdējām šāvienus un zvanījām policijai, bet pēc pāris minūtēm es redzēju aiz aizvērtiem aizkariem uzliesmojumu un trešo šāvienu, un vairāk neko mēs neredzējām,” raidījumam atklāja kaimiņiene.

Sieviete arī piebilst, ka tovakar nekas neesot liecinājis, par iespējamo traģēdiju – ne kņada, ne strīdi, ne rosīšanās pa kāpņu telpu. Arī ikdienā nekas neesot liecinājis, ka sievietei būtu kādas problēmas. Viņa bijusi kārtīga, ideāli ģērbta, skaista, kopta sieviete.

Šobrīd policijā sākts kriminālprocess par nonāvēšanu.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs šobrīd netiek sniegta.

LA.lv