×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Kaljulaida: Baltijas valstis neuzskata Krieviju par draudu, jo ir NATO sastāvā (5)

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Kersti Kaljulaida

Igaunija – tāpat kā abas pārējās Baltijas valstis – neuzskata Krieviju par draudu, jo visas trīs valstis ir NATO sastāvā, paziņojusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

“Nē,” Kaljulaida atbildēja uz televīzijas kanāla “Doždj” jautājumu, vai Krievija ir drauds Igaunijai.

“NATO izmantotie savaldīšanas līdzekļi visā alianses pastāvēšanas vēsturē ir bijuši 100% iedarbīgi. Protams, lai adekvāti reaģētu, NATO nepārtraukti ir jāattīsta stratēģiskā savaldīšana, un mēs redzam, ka NATO ar to nepārtraukti nodarbojas,” klāstīja Kaljulaida.

“Pateicoties NATO un pateicoties tam, ka Baltijas valstis ir NATO sastāvā, pašlaik mūsu valstis nejūt nekādu fizisku apdraudējumu,” piebilda Igaunijas prezidente.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vieni prātīgi vārdi. Nato ir Lv aizsargs, kur venā punktā teikts, ka uzbrukums vienai valstij tiek uzskatīts kā uzbrukums blokam. Krievijā nav tik muļķa, lai uzbruktu eiropai, Baltijas valstis ir eu daļa. Igaunijas prezidente ir gudrāka par musējo un Lietuvas. lietuviete vispār tikai gūst baudu kad iet runa par naidošanos ar krieviju

  2. kaimiņu valsts VIENMĒR BIJUSI DRAUDS BALTIJAI UN IR JOPROJĀM! Ja Sibīriju mierīgi atdod ķīniešiem un krievu cilvēkam tur vairs nav vietas, tad SATURIETIES UN NESAPŅOJIET!!! Domājat, ka Krievijas teritorijas nākotnē tiks sašaurinātas???????????? NĒ!!!!!!!!!!!!!!!!! Patiesība ir Lietuvas prezidentei Gribauskaitei, kura uz situāciju BALTIJĀ skatās BEZ ROZĀ BRILLĒM! BRĪNOS PAR KALJULAIDU!

  3. Lietuvas prezidente saka pretējo.
    Kurai ticēt ?

  4. Lietuvas prezidente saka pilnīgi pretējo!
    Kam ticēt ???

  5. Kā var uz NATO paļauties , ja 11.09. pierādīja to , ka ,, teroristi ” var traģēdiju uztaisīt Amertikas pašā sirdī – pentagonā ?

Draugiem Facebook Twitter Google+