×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Kalnciema kvartālā – nakts tirgus Jāņu ieskaņās kopā ar Suitu sievām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kalnciema kvartālā sen nebijusi atgriešanās – nakts tirgus, kas šoreiz risināsies, sagaidot Saulgriežus kopā ar suitu sievām, trešdien, 22. jūnijā, no plkst. 16 līdz 23, LA.lv uzzināja Kalnciema kvartālā.

Tirgū būs atrodami gardākie un oriģinālākie svētku labumi ne tikai no Alsungas, bet no visas Latvijas, bet suitu sievas būs sarūpējušas saulgriežu ielīgošanas dziesmas, rotaļas un zāļu darbnīcas, kas palīdzēs sagatavoties Līgo svētku svinībām.

Nakts tirgus ir sena Kalnciema kvartāla tradīcija, ar kuru aizsākās iecienītie sestdienu tirdziņi. Šogad nakts tirgus tiks atdzīvināts Suitu nakts tirgū, kur visa vakara garumā līdz pat saulrieta stundai plkst. 23 būs tirgotāji no visas Latvijas, kas būs sagatavojuši labāko un gardāko Jāņu mielastam, bet saposties un rotāties svētkiem palīdzēs amatnieku darinājumi tradicionālās un tautiskās noskaņās.

Kā jau ierasts Kalnciema kvartāla tirgū, būs sarūpēti arī mūsdienīgi risinājumi iedvesmojošākiem Saulgriežiem, piemēram, būs iespējams tikt pie sava hennas tetovējuma ar latvju zīmēm vai rotāties tradicionālos tērpos mūsdienīgās apdarēs.

Par Saulgriežu noskaņu parūpēsies suitu sievu ielīgošanas dziesmas, rotaļas un zāļu darbnīcas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+