Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Kalnciema kvartālā rādīs trīs Kivirehka stāstu iestudējumus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

16. un 23. aprīlī plkst. 19 kvartāla Vīnu veikala zālē notiks Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiera programmas 4. kursa studentu Ances Strazdas, Klāva Meļļa, Reiņa Botera un Āra Matesoviča izrāde “Trīs stāsti” Vara Piņķa režijā, pavēstīja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

2013. gadā Maimas Grīnbergas tulkotos Andrusa Kivirehka stāstus, krājumam piešķirot nosaukumu “Skaistais dzīvnieks” izdevis apgāds “Mansards”. 2014. gadā četri Latvijas Kultūras akadēmijas aktiermākslas studenti iedvesmojušies no autora groteskajiem, humora un ironijas pilnajiem stāstiem un kopā ar izrādes režisoru Vari Piņķi iestudējuši trīs no izdotajiem stāstiem kā savu eksāmenu kursā Skatuves runa.

Šogad izrādes radošā komanda nolēma šos stāstus teātra valodā pastāstīt arī plašākai auditorijai.

Izrādes režisors – Varis Piņķis, lomās Ance Strazda, Klāvs Mellis, Reinis Boters un Āris Matesovičs.

Izrādes ilgums stunda un 30 minūtes, biļetes cena: 7 eiro.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+