×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. februāris, 2018
Drukāt

Kalnciema kvartālā svinēs Meteņdienu (1)

Ilustratīvs attēls. Publicitātes fotoIlustratīvs attēls. Publicitātes foto

Sestdien, 10.februārī, Kalnciema kvartāls aicina apmeklētājus tērpties maskās, lai ar dziesmām un dejām tautas mūzikas grupas pavadībā baudītu tradicionālos Meteņu ēdienus un sagaidītu pavasari.

Bērniem arī būs iespēja izgatavot savu masku radošajā darbnīcā.

Pavasara gaidīšanas noskaņās Kalnciema kvartāla arī tirgotāji būs pārģērbušies maskās un aicinās uz tradicionālo Meteņu mielastu. Tirgū varēs iegādāties pīrāgus, raušus, speķi, cūkas ausis. Amatnieki būs sarūpējuši austus lakatus, cimdus, zeķes un cepures. Ikviens arī varēs sildīties ar Vīnu veikala piedāvāto karstvīnu vai zāļu tēju.

Tirgošanās laikā Meteņus Kalnciema kvartāla pagalmā ieskandinās tautas mūzikas grupa “Teikas Muzikanti”, kas iesaistīs apmeklētājus rotaļās un dziesmās. “Teikas Muzikanti” iemācīs kā sagaidīt pavasari. Uzstāšanās notiks trīs reizes: plkst. 11, 12 un 13.

Paralēli muzikālajiem priekšnesumiem no plkst. 11 līdz 14 tradicionāli netradicionālu Meteņu lāča, dzērves, nāves vai kazas masku palīdzēs sarūpēt biedrība “homo ecos:”, kas, izmantojot tik vienkāršus materiālus, kā plastmasas pudeles un audumu atgriezumus, atdzīvinās bērnu fantāziju un veidos ķekatnieka kopskatu. Darbnīcu atbalsta sociālais uzņēmums “Otrā Elpa”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kalnciema kvartāls ir tirdziņš priekš lohiem katrs suds maksā pārspīlēti dārgi

Draugiem Facebook Twitter Google+