Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. novembris, 2015
Drukāt

Kalniete: Teroristu veiktie uzbrukumi Parīzē ir vērsti pret mūsu civilizāciju un vērtībām (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Teroristu veiktie uzbrukumi Parīzē ir vērsti pret mūsu civilizāciju un vērtībām, kas kopš apgaismības palīdzējušas Eiropai caur sāpju ceļiem kļūt par labklājības un cilvēktiesību kontinentu, pauda bijusī Latvijas vēstniece Francijā, pašreizējā Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).

Bijusī vēstniece atzina, ka viņai emocionāli smagi ir vērot notikušo Parīzē, piebilstot, ka visi apzinās, ka šis nav pēdējais terora akts. “Teroristi savas metodes pilnveido un izsmalcina, viņi analizē, kādā veidā Eiropas drošības dienesti cīnās pret viņiem,” pauda politiķe.

Viņa arī norādīja, ka pašlaik Eiropā notiekošais ir satraucošs un šī iemesla dēļ ir jārod risinājumi, kā mēs spēsim sadzīvot ar patvēruma meklētājiem, kuri ierodas Eiropā. “Mums ir jāpiedāvā tāds darbs un dzīve, kas neaizskar cilvēku cieņu, pretējā gadījumā izveidosies jauna džihāda ideoloģijas niša, kura meklēs jaunus karotājus,” viņa sacīja.

Kalniete arī norādīja, ka cītīgi sekojusi līdzi Francijas ziņām, kurās terora aktos izdzīvojušie apliecinājuši, ka teroristi šāvuši bez sejas aizsega un runājuši skaidrā franču valodā bez akcenta. “Tātad viņi ir Francijas auklēti. Man prātam neaptverams ir fakts, ka cilvēki, kuri vecāki un viņu vecvecāki saņēmuši patvērumu Francijā, bēgot no briesmīgiem režīmiem, kuri skolojušies Francijas skolās, var pievērsties cilvēku iznīcināšanas ideoloģijai,” emocionāli norādīja deputāte.

Viņa arī izteica aicinājumu visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem Francija ir tuva un mīļa, kā arī tiem, kuri izjūt apdraudējumu, doties šodien plkst.16 pie Francijas vēstniecības Latvijā uz solidaritātes brīdi. “Mēs parādīsim, ka esam vienoti, mēs netaisāmies padoties, mēs turpināsim savu dzīvi, kādu uzskatām par vērtīgu un pareizu,” uzsvēra politiķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kalniete izmantojusi iespēju mazdrusciņ patarkšķēt.

  2. Pirms daudziem gadu tūkstošiem Homo Sapiens uzvarēja cīņā par dzīves telpu Homo Neanderthal.Pēc daudziem gadu tūkstošiem džihādistu pēcteči savos vēstures aprakstos varēs lielīties,ka viņu senči bijuši vairāk piemēroti izdzīvošanai,nekā ar liberālismu apstulbinātie Eiropas iezemieši.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+