×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

Agris Liepiņš: Kam grib ieriebt protesta balsotāji? (60)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Agris Liepiņš

Trolejbusā dzirdēju runājam latvju ļautiņus – nemaz nezinot, par ko balsot, visapkārt zagļi vien. Lai vienreiz pārmācītu latviešu partijas, lai kārtīgi ieriebtu, rudenī savu balsi atdošot “Saskaņai”.

Pēdējā gada laikā Latvijā sadzimušas daudzas sīkpartijas. Politiķi tajās gan kaut kur agrāk redzēti. Vairums no saulvežiem, kuri rudenī ar jaunizceptu karogu rokās grasās iesoļot Saeimas ēkā, savus bikšdibenus nodeldējuši spīdīgus, trinoties citu partiju krēslos. Tāpēc droši var teikt – balsojot par viņiem, uzkāpsim uz veciem grābekļiem. Uz Šlesera grābekļa, uz Repšes grābekļa, uz Sudrabas grābekļa.

Uzkāpjot uz sīkpartiju grābekļiem, riskējam iebliezt ar koka kātu sev pa pieri. Tā būtu pusbēda un liecinātu par mūsu lētticību. Daudz bīstamāks ir “Saskaņas” grābeklis, jo tam kāta galā stingri iesiets Kremļa cirvis. Uzminot uz tāda, dabūsim ar cirvi starp acīm.

Vilks spalvu met, tikumu ne. Pirms pusotra gada saskaņieši iestājās par krievu valodu kā valsts valodu un viņu līderis Rīgas mērs Ušakovs saviem vēlētājiem rādīja piemēru, balsojot par krievu valodu referendumā. Tāpat saskaņieši iebilst, ka Latvijas Republikas mazākumtautību skolās mācības notiktu valsts valodā. Mākslīgi un nepamatoti tiek uzturētas divas paralēlas izglītības sistēmas – valsts valodā un vienā izredzētā svešvalodā. Tas savukārt veicina divkopienu valsts nostiprināšanos, kaut divkopienu valstij nav nekāda pamata, jo Latvijā krievi nav pamattauta, bet lielākoties padomju pārkrievošanas laikā prettiesiski ieplūdināti migranti. Izglītības nodrošināšana divās valodās veicina arī dzīvošanu divās atšķirīgās informatīvajās telpās. Pie kādām sekām var novest apstākļi, kad daļa valsts iedzīvotāju dzīvo citas valsts informatīvajā telpā, varam pārliecināties Ukrainā.

“Saskaņas” politiķi parakstīja sadarbības līgumu ar Kremļa varas partiju. No sadarbības viņi nedomā atteikties, drīzāk pie sava lieldrauga smeļas politiskās idejas, un Kremļa politologi brauc uz Rīgu, lai apmācītu saskaņiešus, kā veidot priekšvēlēšanu kampaņas. Putina režīms ar ieročiem apgādā teroristu bandas Doņeckā un sapņo par Eiropas robežu pārskatīšanu. Daudzi politiskie analītiķi norāda, ka arī Baltijas valstis Krievijas prezidents un viņam pietuvinātie uzskata par daļu no “krievu pasaules”. “Saskaņai” iegūstot varu Latvijā, mūsu valsts īsā laikā mainīs savu politisko orientāciju un piekops agresorvalstij Krievijai ļoti pretimnākošu politiku.

Tāpēc loģisks ir jautājums – kam, balsojot par “Saskaņu”, grib ieriebt apvainotie latvieši? Šāda nostāja drīzāk liecina par bērnišķīgu gražošanos un nespēju uzņemties atbildību. Bērni, apvainojušies uz apkārtējiem, saka – par spīti nomiršu, gulēšu zārkā un skatīšos, kā jūs visi gauži raudat. Vērojot notikumus Ukrainā, latviešiem vajadzētu būt divtik modriem un apdomīgiem savā izvēlē. Latvija ir vienīgā vieta pasaulē, kur latvieši ar pilnām tiesībām var justies kā mājās. Jo šīs ir mūsu vienīgās mājas! Muļķīgi skan runas par Īriju kā mazo Latviju, īri nekad neatdos mums savas mājas. Latviešiem ir sava valsts. Latviskās mājas pašiem arī jākopj pēc latviešu gaumes un tradīcijām. Nevajag uzmest lūpu un skaisties, ka istabas nav izslaucītas. Pašiem vien jāslauka, bet, ja nevaram un negribam sakopt savu sētu, ja kašķējamies un dalāmies sīkpartijās, tad citi pie tā nav vainīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (60)

 1. Nav taisnība , ka latviešiem nav par ko balsot – Mums ir Nacionālā apvienība , kura gan vārdos , gan darbos iestājas par latvisku Latviju , par latviešu tautas tiesībām SAVĀ zemē , SAVĀ valstī . Tautieši , neņemiet galvā kremļa nozombētos mūžīgos čīkstētājus , aizveriet savas ausis un sirdis pret tādu čekas aģitātoru kā “edge”, kuram nav lielāka prieka , kā par savas valsts nozaimošanu un apmelošanu internetā . Esiet gudri un atceraties , ka tikai vienotībā mēs būsim stipri .

  • Esiet saprātīgi un atcerieties,ka tikai saskaņā mēs būsim stipri.Latvieši vienotībā vai Latvijas iedzīvotāji saskaņā?

  • Vai Jūs nekļūdaties slavējot Nacionālo apvienību, kuru, pateicoties viņu darbībai atbalstot shēmas maksātnespējas proesos, diemžēl dēvē par maksātnespējas administratoru partiju?
   Katrā ziņā ar nacionāliem saukļiem uz lūpām viņi muļķo ļaudis, kas nespēj redzēt NA melnos darbus.

 2. Palasot komentārus, skaidri jūtams, ka te divi trīs komentētāji pelna naudu, lai nomelnotu partiju sistēmu. Tas ir pats labākais, ka var balsot par sev tuvāko partiju. Un nav tā, ka neviens partijas rindās nebūtu ko labu paveicis. Ja kāds grib talonus un kodes, var nebalsot. Sēdiet vien mājās, apsedzieties ar segām un aizbultējiet logus, durvis, lai , pasarg tētīt, nevajadzētu domāt. Ja jau tik dikti gribas ieriebt savai valstij, tad vajag balsot par vissliktāko partiju vai labāk braukt prom. Bet balsot ir jāiet kaut vai tāpēc, ka ne visi Latvijā var to darīt. Vispār tā ir vislielākā bezatbildība pret savu valsti un sevi. Nav jāgāna citi, bet jāredz pašam sevi. Ne jau boikots pret partijām, bet visparastākais slinkums piecelties un nobalsot. Neviens cits deputātus nevēl, paši vien to darām. Un neticu, ka tādi komentētāji, kuri savu tautu nemīl, paši neapzinās, ka kaitē sev un citiem.

 3. Ukrainas problēma nav vis divkopienu sabiedrība, bet gan tas pats “saskaņas grābeklis”, tikai ukraiņu formātā = kremļa ieliktenis zaglis Janukovičš, kuram, pēc visa spriežot, bija jāizveido Ukrainā kremļveidīga kleptokrātu piramīda – principā, standarta veids, kā kremlis pakļauj savus satelītrežīmus un gādā par to, lai šajās valstīs nenotiktu kāda attīstība un cilvēki nesāktu dzīvot labāk, nekā pašā Krievijā (piemaskavā, protams).

 4. Vel paliek Putina mīlulis, Eiropas un Sorosa nelokāms ienaidnieks, visgodīgākais, kas nevienu santīmu nekad un nekur nav piesavinājis, visu sviedrās nopelnījis, visās tiesās uzvarējis, Lemberga kungs! Kopā ar Saskaņu viņam veidosies laba, un galvenais godīga, kas dienām naktīm domās par tautas ciešanām kaolīcija.

  • Tālākais -sk. Krimu atbrīvotāji jau šodien atbrīvo sev patīkamos, īpašumus no ukraiņiem …Balsojot par SC un ZZS var tāpat gadīties, ka nu jādzīvo teltī – nobalsoji par savu īpašumu atbrīvošanu…Pat vēlas atbrīvot dziedātāju Rotaru no īpašuma – kā beigsies vel nezinu…

 5. It kā jau tam Liepiņam taisnība; tomēr man kā rokpelnim pa spalvai būtu kāda kreisāka partija. Bet to dobi aizņēmuši redīsi, jo ĪSTS LETIŅŠ pa kreisi griež, tikai ejot meitās …

 6. Tadas sikpartijas kaa NA ar savu zagshanu ir novedushas iedzivotajus lidz tam, ka vieniga iespeja ir vai nu krievi vai ari kada jauna partija, piemeram Bordana 9.saraksta.

 7. Kuru partiju krēslos bikšdibenus ir notrinuši spīdīgus Sudrabas partijas biedri un pati Sudraba ;)? Agri Liepiņ, varbūt mazliet arī domājiet, nevis tikai izpildiet pasūtījumu 🙂

 8. Raksts trāpīja tieši odžu midzenī. Un tad nu katra cenšas kost kur var, pat savām kaimiņienēm. Katrs cenšas nozākāt savu valsti kā tik vien spēj, bet paši vien tādu esiet radījuši ar savu rāpulīgo šņākšanu, ar aklo košanu savējiem un tad te nav ko liet to savu žulti, savu indi. Jūs taču visi esiet postpadomju produkts, kuram nav savas galvas, vai pareizāk sakot ir tikai galvas bez smadzenēm un neko vairāk kā kost ar saviem indes zobiem jūs nespējat. Gribiet kaklakungus – dabūsiet un tādus, ka tur ne kāda tautu draudzība nepalīdzēs un indeszobus ar šautenes laidni izdauzīs.

 9. Krievijas MIL masveidīgā izplatība un propaganda nav tikai Latvijas krieviski runājošo problēma. Pazīstu, zinu daudzus latviešus, kas mīl Krievijas TV, skatās šovus, seriālus, arī ziņas un nemanot vien nonāk Krievijas propagandas ietekmes zonā. Un tad sākas runas par amerikāņu asinssūcējiem – imperiālistiem, ES birokrātiem, kas izposta Latviju, un ukraiņu fašistiem, pret kuriem cīnās krievi Ukrainā, kas grib tikai mierīgi dzīvot savā zemē un runāt dzimtajā valodā. Protams, ka tāds latvietis ies balsot par Saskaņu, īpaši, ja viņa bizness arī atkarīgs no labām attiecībām ar Krieviju. Tas nekas, ja labas attiecības nozīmēmē piekrišanu Putina kursam, tas taču ir pareizs, ja jau sapuvušie Rietumi to tā nemīl. Neies taču atdzīt par savu – vismuļķīgāko stratēģisko kļūdu – biznesā visu saistīt ar valsti, kas vismaz jau gadus 15 Latviju uzskata par vienu no saviem galvenajiem ienaidniekiem. Kas tas ir? Iedzimts mazohisms – uzturēt pēc iespējas ciešākus sakarus ar tiem, kas tevi ienīst? Stokholmas sindroms? 50 gadus padomju propagandas antiamerikānisma atraugas nākošās paaudzēs? Nespēja atteikties no padomju ideoloģijas un vēlēšanās atgriezties ierastajā būrī, kur, pretstatā brīvībai, nav pašam jādomā par sevi un savu nākotni?

 10. Autors dzīvo Latvijā,kuru uzcēluši aktīvie komunistiska okupācijas režīma aktīvisti ar savu dienderu palīdzību.Ir izveidots bijušo rezervāts,kura iemītnieki pastiprināti tiek aprūpēti un apgādāti.Tie,kuri atrodās ārpus šī rezervāta,ir pakļauti nabadzībai,slimībām un ir spiesti bēgt vai nīkuļot,ar pateicību sagaidot sava mūžaātrāku nobeigumu.Šos cilvēkus baidīt ar citu tautību nākšanu pie varas ir smieklīgi.Viņiem tas ir pēdējais salmiņš cerîbā piedzīvot kaut cik eiropeisku dzîvi.Protams Amerika dalība SC šo cerību krietni mazina.

 11. No komentāru viedokļiem var spriest, ka te ir pilns ar saskaniešiem- kremļa pakalpiņiem un kangariem

 12. Jēga ir tikai tāda, ka vienus “gaišos” nomainīs ar citiem “gaišajiem”.. Visiem pretrendentiem ir pareizs PSKP rūdijums. Atgādināšu saskaitīšanas komutatīvo likumu:”summa nemainās no saskaitāmo kārtības”, jeb pie siles raujas tie paši vēži, tikai citā kulītē.

 13. Liepiņ,atceros kā tu kvēpināji blakus savam baļķēnu muzejam Lielvārdē esošajam restorānam logus ciet lai nav konkurentu.Vai atceries kā tu organizēji avīzē apmelojumus par kaimiņiem un centies pat ceļu atņemt.Rakstīt rakstus ir tavs maizes darbs,bet no manas atmiņas nav aizmirsies tavs negodīgums zemiskums,meļīgums un goda tev vispār nav.Ieraugot tavu attēlu nelabi paliek.

  • Un vispār, pats tāds, bet ko tu darīji troleibusā? Noteikti gribēji kaut ko nočiept, bet tantiņas neļāva. Būtu braucis ar traktoru un neviens troleibus tev netraucētu.

   • Jā,braukāja Liepiņš visu dienu tramvajā,izzināja ko domā “tirgus sievas”.Es trolejbusā nebraukāju,Rīgā nedzīvoju,bet tieši tādu protesta balsojumu veikšu.Kuru apmierina patreiz pie varas esošie,balsojiet kā Jums tīk.Raksts pasūtīts,lai cīnītos ar sekām.Vai kāds gatavs cīnīties ar cēloņiem?

    • … Balsojiet, lai Jums Latvijā ir pašiem savs Janukovičs. To jums “Vienotā Krievija” izkārtos viegli, daži miļjardi vel ir palikuši.

 14. Tas viss protams taisnība.
  tik tās “tantiņas” no trolejbusa vai tramvaja nesēž internetā un nelasa šo rakstu …

 15. Saules mūžu 4.maija režīmam! Lai dzīvo oligarhu,kampēju un eirokrātu-birokrātu nesatricināmā vienotība!!

  • Nu beidzot tu esi pamodies, es jau nobrīnijos, ka bez tevim šo reiz iztiks. Aizmirsi piepīt Amerikas onkuļus kas te visu vada un diriģē un cenšās okupēt mūsu, dabas resursu bagāto, zemi. Soros dāsni apmaksā savus ielikteņus un tik skatās, kā ieriebt Vovam.

 16. kam grib ieriebt protesta balsotāji, jājautā protesta balsotājiem.
  cits jautājums, kam viņi ieriebs. protesta nebalsotāji atdos balsis meinstrīmam, tobiš liberas†iem, Sovaku Cen†ram un konformkomunis†iem, un ieriebs sev un saviem laika un telpas biedrim. tāpat par†iju, kuru balsis paliks zem 5% barjeras, balsotāji.
  ja kas, resnpar†iju grābekļi iznačaļno sīkpar†iju grābekļi, ja vien par†ijai nav Amerikas onkulis!

 17. Kamēr daži te gudri *irš, laukos nav palīgu pie burkānu novākšanas. Normāls cilvēks laiku tērē lietderīgi- vēlēšanu dienā iet makšķerēt.

 18. Sis kungs kautko sajaucca Sudraba vel nebija ne viena partija. Uzreiz var saprast kautkas nav kartiba ar so rakstu

  • сколько можно вам говорить, что [cenzēts] пишется вместе, а в [cenzēts] отдельно!

 19. Kremļa salašņas te komentāros pūlas vaiga sviedros, lai radītu ilūziju, ka daudzi latvieši taisās balsot par Saskaņu.

 20. Sāksim ar to-KAS IR AGRIS LIEPIŅŠ?Latvija mājas?Ha ha ha,nu jau nez cik gadus pateicoties zaglēniem kuri ir pie varas,tūkstošiem Latviešu mājas ir plašā pasaule!Un jūs te varat vaukšķēt par kremļiem un ždanokām jo nekā cita jau nav par ko balsot!Pirms katrām balsošanām uzrodās tādi agri liepiņi kuri aģitē par ko nu tagad balsot vai nebalsot!Jā,Latvietim atmiņa ir īsa!Nu jau vairāk kā 20 gadus klausot tukšajiem solijumiem,tiek ievēlēti zaglēni!Tāpēc sakopsim savu sētu in šādus agrus liepiņus mazāk lasīsim!!!

 21. kapēc lai es domātu ka sorosīdu žīdkantoris ir labāks par kremļ žīdkantori???Paši tak ta ka tā neko nevaram ja ne vieni kungi tad otri!Un nevajag stāstīt ka viss pašu rokās!Ļoti labi atceros kā tauta tika zombēta ar iestāšanos otrā okupācijas savienībā!

 22. Nebalsojiet par prokrievisko “Saskaņu”! Balsojiet par prokrievisko “Vienotību”!
  Par sīkpartijām nebalsojiet, jo tur pilns ar grābekļiem.
  Un šīs muļķības tiek pasniegtas izdekorējot ar vāvuļošanu par latviešu vienotību, par Latviju kā latviešu vienīgajām mājām….
  Ir tikai viens loģisks risinājums – ja nav par ko balsot, tad arī nevajag tajā partiju rīkotajā balsošanas farsā piedalīties. Piedaloties jūs iedodat demokrātijas mandātu šim balagānam un padarat likumīgus balsošanas rezultātus. Katrs, kurš nodod savu balsi par “mazāko ļaunumu” ir līdzatbildīgs par šī “mazākā ļaunuma” sastrādātajiem noziegumiem pret latviešu tautu.
  Nobalsos citi? Lai balso, bet jūsu sirdsapziņa būs tīra. Jums nevarēs ņirgt sejā un teikt – paši jūs mūs tādus iebalsojāt. Un nedomājiet, ka tas citu nobalsotais būs kas sliktāks. Kāda starpība vai Latviju pārvalda atklāti, vai slēpti prokrievisks režīms? Nav tāda mazākā ļaunuma. Ir tikai labāk vai sliktāk maskējies ļaunums. Slikti maskējies ļaunums savā upurī rada protestu un vēlmi pretoties. Labi nomaskējies ļaunums ar savām saldajām runām iemidzina savu upuri un tad netraucēti to iznīcina. Pēc darbiem vajag vērtēt mūsu politiķus, nevis pēc viņu runām! Un tad jūs sapratīsiet, ka tas “mazākais ļaunums” mums ir pa šiem gadiem nodarījis lielāku postu, kā visas interfrontes kopā ņemot.

  • Nebalsojiet. Krievs tik to gaida, gan nepalaidīs iespēju un nobalsos, kā parasti, 100%-tīgi. Tādu pufaiku mums mēģin bāzt ausīs! Man ir šausmīgi kauns par visām iepriekšējām balsošanām, par Baltijas Ceļu, par leģionāriem un LCP, par perfekti izpildītu valodas referendumu, par Eiropas izvēli, par atvērtam robežam. Kauns, ka mums nav bijis pašiem sava Janukoviča – bīdīta ar Vienotas Krievijas spēkiem.

 23. Latviešu partijas jau pārliecinõši ir pierādījušas,ka nemāk un negrib sakārtot valsti,visiem taču redzams cik tālu Latvija novesta ar saviem veiksmes stāstiem,nu lai taču kāds cits pamēģina.

  • Vai nav zināma SC darbība un mērķi?? – tie ir postoši Latvijai. SC ir Kremļa pasūtījuma izpildītājs. Mērķtiecīgs, pacietīgs. Viņu mērķis – šajās Saeimas vēlēšanās tikt koalīcijā un te drīz vien atkal būs kaut kas līdzīgs LPSR. Otrā valsts valoda noteikti būs krievu val.., nemaz nerunājot par pārējām aktivitātēm. Aktivitātes no SC puses pret mūsu valsti notiek visu laiku. Tikai aizmuguriski, neafišējot. Tā ir ekonomiskā joma, bankas, naudas darījumi. Valsts vājināšana. Arī Vienotība nav variants. Nekādā gadījumā – ne SC, ne Vienotība!

  • Tas tak pēdējais salmiņš – SC koalīcijā ar kādu nebūt maznozīmīgu ministriju pārraudzībā.Vilks( SC elektorāts ) paēdis un kaza ( latvisko partiju koalīcija ) valda tālāk.Pareizi.Kāpēc ļaut cittautiešiem iznīdēt latviešus?Latviešus nīdēt drīkst tikai latvieši.

  • Vai SC nav pierādījis savu piederību Maskavas vadoņiem? Kauns ,ja to neapzinās un neredz.

 24. Ja komentars latviesu valoda un balsos par saskanu , mans kauns.

  • Man arī kauns,ka citu iespēju nav.Un izlasi rakstam pirmo rindiņu.Tā attaino latvisko partiju attieksmi pret pašu elektorātu – trolejbusā dzirdēju LATVJU ĻAUTIŅUS…

 25. Cik labi.SC ir Kremļa partija,par to balso tikai okupanti un kangari.Nav cita instrumenta,ar ko parādīt varas partijām,ka vēlētājs ir neapmierināts ar to piekopto valsts pārvaldīšanu.Lieciet biļetenos opciju – kuru partiju negrib vēlētājs,ka ievēl.Pat “sīkpartiju”iekļūšana Saeimā neko nespēs mainīt,vienīgi spēks ar pietiekošu mandātu skaitu.Un citu,kā SC, taču nav.Arguments,ka te būs Ukrainas variants,protams ir efektīvs,taču cilvēks ar loģisku domāšanu var saprast,ka tas ir blefs.Esmu nozombēts?Un kādi esat Jūs?

  • Tu neesi vnk nozombets, bet apzinats kremla provakators, bledis un propagandists, kurs te velas naiviem lautiniem aizpuderet smadzenes.

   • Saki tak,kā domā – LATVJU ĻAUTIŅIEM.Tie ir dumji,pietiek ar saukli – KRIEVI NĀK!Varbūt šoreiz nenostrādās?

    • tagad jau var nostrādāt arī pats aktuālākais “sauklis”: DDD – deokupācija, dekolonizācija, deboļševizācija !
     Un tas viss ir jāsāk ar patiesi nacionālas Saeimas ievēlēšanu, kura gribētu arī mainīt mūsu nodevīgi liberālo politiku un kas spētu juridiski pamatoti likvidēt (bet ne integrēt!) okupācijas sekas.

 26. protams ,ka par Saskaņu! un ar ko parakstīja līgumus citas partijas ? varbūt arī to vajadzetu publicēt

 27. nu negaidiet,ka par viltīgo vienotību balsošu.

 28. Tauta ir kopiena,kas turas kopā vai iet bojā.Latvieši nekad kopā nav turējušies,tas gēnos ierakstīts.Latvieši vienmēr labāk kalpojuši svešiem kungiem,ko arī pašlaik skaidri redzam.Skaudība nepieļauj pat paskatīties uz kungu kas nācis no savas tautas vidus.Latvieši arī zin savs kungs no tautieša tomēr spiedīs ārā vairāk kā svešais.

 29. Varētu padomāt, ka tikai latviešu partijas ir negodīgas, lai kā…,bet par SC nekad un nemūžam !!!

 30. Tās sīkpartijas ir vairāk kā interešu grupas – vieniem ex gulēt traucē Daugavas HESu turbīnu dūkoņa ( cik labi, ja dūktu makā), otriem ex traucē parādu vekseļi ( cik labi pagrābties valsts kasē un kukuļi arī par ”sapratni”), trešiem jaunajiem par skaļu dzied gaiļi Rīgas torņos un aicina būt modriem ( cik labi, ka Kremļa zvaigznes ir klusas), bet ceturtie ir tie, kuri vienkārši pazimēties grib – es arī biju tur – deputātu kandidāts.
  Par SC kā Putina partijas filiāli Latvijā ir sen skaidrs, bet tie NATO nīdēji ZZS pēc Lemberga vārdiem var gan uz purvu, gan uz nekurieni var aizvest. Izvēle nav liela bet ir jābalso par sevi un savu vietu valstī un sēžot mājās, mes šo izvēli uzticam jau citiem un tad nevajadzēs vaimanāt, kā nebūs poļu ābolu, bet būs devalvēts krievu rublis un dienests krievu armijā ar ”prieku” skriet tankiem pa priekšu kaut kur kalnos vai Ukrainā…

 31. Kur analīze,kāpēc ir šīs runas par balsošanu par SC ? Nu,kad vilks ir aitās,nu brēc.Visus šos gadus tikai par varas rukšu kritiku no šādiem agriem varēja netā kremļa fana titulu nopelnīt !

 32. Tie latvieshi, kas Latviju grib paarkrievot var balsot par Saskanju.

 33. Tie, kas ko ir lēmuši, troleibusos skaļi nebļaustās. Domāju, ka tā it tīšam organizēta un atmaksāta akcija, lai latvieši domātu, ka tāds ir masveidīgs viedoklis. Kas attiecās uz “krievu pasauli”: vienreiz Pozners savā programmā jautājis A.Duginam: kuros tad tas uzskata par slāviem. Tas uzskaitījis daudzus. Attiecībā par baltiešiem viņš atzinās, ka tie tomēr nav slāvi. Un ko tad tas varētu nozīmēt? – To, ka savācot mūsu zemes, tās plānots no baltiešiem atbrīvot. Planots arī mainīt visu toponomiku, lai nekad un nekas neatgādinātu, kas te kādreiz ir bijis. To, ka tāds scenārijs šodien ir iespējams var pārliecināties no tā, kas notikās 90tos un 0tos gados Osētijā un Gruzijā pēc krievu karaspēku iejaukšanas. Tākā ar balsošanu labāk nejokotos. Attiecībā par blēžiem, tad visiem ir zināms, ka blēžiem vienmēr šķiet, ka visi ir blēži. Bet jocīgi, ka dažām citu blēži liekās patīkamāki par savejiem.

 34. Tā vien šķiet, ka padomju inde par dziļi iegulusi latviešu sirdī un domāšanā. Nākošās vēlēšanas rādis, vai Latvija pastāvēs, vai arī pazudīs no kartes un tad uz visiem laikiem, kā jatvingi, galindi un prūši.

 35. Savs pienākums jāapzinās Atbildēt

  Viss pareizi – nav ko piebilst. Vienīgi vajadzētu atcerēties – nepiedalīšanās vēlēšanās tomēr IR sava veida piedalīšanās, jo 5% barjera tādā veidā tiek pazemināta. Ja Eiropas parlamenta vēlēšanās būtu piedalījušies vairāk vēlētāju /kaut vai ar tukšu aploksni/, tad tāda Ždanoka tur nesēdētu, un viņai nebūtu dota tribīne Krievijas interešu lobēšanai. Tas pats attiecas uz partijām, kurām nav cerību pārvarēt 5% – par šīm partijām nodotās balsis proporcionāli aiziet tām partijām, kuras Saeimā tikušas, t.i., jau tā vairāk balsis saņēmušās partijas tiek pie vēl lielāka balsu skaita. Ja skatāmies pēc pašreizējiem reitingiem, tad visvairāk no sīkpartiju elektorāta iegūs SC, bet no mājās tupētājiem – ždanokieši.

  • Tad pasaki,cik balsis no 100 ir 5%, cik balsis no 1000 ir 5%? Grozi kā gribi, bet lietas būtību tas nemaina! Vari rēķināt pēc sava prāta, bet ņemos apgalvot, ka nebalsojušo balsis nepiedalās balsu pārdalē. Citādi jau vēlēšanas zaudē nozīmi. Sanāk tā, ka nebalsojušie tomēr ir balsojuši???

 36. Piekrītu pilnīgi visam šajā rakstā teiktajam ,precīzāk nevar pateikt diemžēl latviešiem ir īsa atmiņa . ,

 37. Par kolorado vaboļu mērķi rakstā ir 1000 (tūksoš) % taisnība. Bet lamāties un partijas apsaukāt par “sīkpartijām”- tas ir ciniķa vērts viedoklis, zemisks un negodīgs. Pēc likuma visas partijas ior vienādas, viens l.ikums. “LIELĀS” partijas ir tādēl, ka mafiozi viņus apdāvinba ar ziedojumiem? Maz naudas – sīkpartijas?

  AIzmirsi gan pieminēt koloboracionistus, kuris ar SC viltus sociāldemokrātiem grib iek’
  lūt SDaeimā, bet nezina vai, ka viņus ozšvilps tik un tā, izņemot rūdītākos prokrieviskos koloboracionistus.

Draugiem Facebook Twitter Google+