×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

Kāpēc partijas “Saskaņa” aktīvistes aptaujā pašvaldības vārdā? (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nesen pie manis ieradās divas jaunietes un teicās esam Rīgas domes darbinieces. Viņas veicot aptauju par to, kādi labiekārtošanas darbi būtu vajadzīgi Imantā. Bet beigās vaicāja, kā esmu apmierināta ar Nila Ušakova līdz šim darīto un par ko balsošu vēlēšanās rudenī. Kāds tam sakars ar aptauju par labiekārtošanu? Abām bija mugurā krekliņi ar uzrakstu “Nil support team” (tulk. no angļu val. “Nila atbalsta komanda”. – Red.). AIGA Imantā

 

Kā apgalvo Rīgas domes priekšsēdētāja padomnieks, preses sekretārs Sandris Točs, Rīgas domes darbinieki nekādas sabiedriskās aptaujas neveic. Šajā gadījumā, visticamāk, pie Aigas bijušas partijas “Saskaņa” jaunietes. Vēlēšanu kampaņas ietvaros Rīgā un citās vietās Latvijā strādā “Saskaņas” biedri, jaunieši un atbalstītāji un kampaņas darbinieki, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par dažādiem sabiedrībā svarīgiem jautājumiem, skaidro “Saskaņas centra” Saeimas frakcijas padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Katrīna Iļjin­ska. Rīgā šo jautājumu skaitā ir jautājumi par Rīgas domes darbu, iedzīvotāju vēlmēm, kā arī par to, kā vērtējams Rīgas domes un tās priekšsēdētāja darbs. Šie cilvēki nav Rīgas domes darbinieki vai oficiāli pārstāvji un par tādiem nedrīkst uzdoties. Būšot noticis kāds pārpratums… “Aptaujās iegūtā informācija ir svarīga, lai partijas pārstāvji varētu maksimāli precīzi veltīt pūliņus būtiskāko iedzīvotāju vajadzību risināšanai un saņemtu atgriezenisko saiti,” piebilst frakcijas padomniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ne tikai aktīvistes,bet arī aktīvisti! Un bez “Nil support team” krekliņiem!

  2. Nu gan melo domes runas sieva , pagājušajā nedēļā arī pa visu purvciemu staigāja dāmas un atsaucās konkreti uz Ušakovu šai pašā lietā !!! Arī pie mums Dzelzavas ielā bija atnākusi viena dāma un uzreiz tā arī jautāja krievu val. : ” kā esam apmierināti ar Ušakova vadībā veiktajiem labiekārtošanas darbiem purvciemā ” ? Kad jautājām , kas viņa pati tāda būtu , atbildēja : ” Ušakova atbalsta grupa ” ! Katrina Iļjinska, NAV SMUKI TĀ MELOT ! Sandrim Točam , netēlojiet ” slimu govi ” , ka Rīgas dome neko nezina un atļauj mētāties ar Ušakova uzvārdu arī viņam pašam nezinot ! Jau sen ir zināms , ka tieši Rīgas pils. rajoni tiek izmantoti un gatavoti lielākam balsu skaitam , proti vēlēšanām, ” saskaņas ” interesēs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+