dynamo.ru

Karsums iemet uzvarā pār “CSKA” 0

Mārtiņš Karsums guva vienīgos vārtus no spēles Maskavas “Dinamo” 2:1 uzvarā pēcspēles metienos Krievijas galvaspilsētas derbijā pret “CSKA” komandu. Kopā šajā mačā Karsums laukumā pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā pa vārtiem meta divas reizes, bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Karsums guva vārtus otrajā spēlēs pēc kārtas.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Rezultātu 23.minūtē atklāja CSKA spēlētājs Aleksandrs Frolovs, bet Mārtiņš Karsums no vārtu priekšas 54. minūtē panāca izlīdzinājumu. Pagarinājumā “Dinamo:” izturēja mazākumu, bet pēcspēles metienos uzvaras vārtus guva Leo Komarovs.

Maskavas “Dinamo” būs nākamie Rīgas “Dinamo” pretinieki, šī spēle Lužņikos notiks piektdien.

KHL trešdienas spēļu rezultāti

“AK Bars” – “Slovan” 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienos

“Vitjaz” – Rīgas “Dinamo” 6:2 (0:1, 2:0, 4:1)

“Torpedo” – “Lev” 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)

Maskavas “Dinamo” – “CSKA” 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienos

RIETUMU KONFERENCES TABULA

1. “Dinamo” M 102 (47 spēlēs), 2. “SKA” 92 (47), 3. “Lev” 86 (47), 4. “CSKA” 83 (49), 5. “Donbass” 82 (46), 6. “Dinamo” R 80 (47), 7. “Medvešcak” 78 (47), 8. “Lokomotiv” 69 (46), 9. “Atlant” 63 (46), 10. “Severstaļ” 59 (46), 11. “Slovan” 57 (47), 12. “Vitjaz” 53 (48), 13. “Spartak” 52 (46), 14. “Dinamo” Mn 44 (46).