Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas pats sevi sargā, to Dievs sargā! Horoskops 13.augustam0

Dienas noskaņa

Velti vairāk laika veselībai. Šodien pacenties netērēt spēkus smagam fiziskam darbam. Daudziem izdosies sasniegt daudz un ievērojami paaugstināt savu sociālo statusu. Nepalaid garām iespēju vēlreiz parādīt savu izcilību, nodemonstrēt profesionālās un lietišķās prasmes.

Auns

Diena simbolizē opozīciju, šķēršļus, konkurenci. Nav izslēgts, ka šodien Auniem var parādīties konkurenti. Lai gan tavas pozīcijas ir pietiekami spēcīgas, piesardzība tomēr netraucēs – atceries sakāmvārdu: “Kas pats sevi sargā, to Dievs sargā”.

Vērsis

Iespējams, ka lielu daļu laika Vēršiem atņems ģimenes rūpes, konfliktu atrisināšana ar tuviniekiem, sadzīves problēmas. Tikt galā ar ķibelēm palīdzēs pacietība un humora izjūta.

Dvīņi

Lai gan tu izjutīsi prieku par sava partnera panākumiem, tevī iemājos neapmierinātība. Iespējams, šos panākumus veicināji tu, bet pats paliki malā. Šis stāvoklis ir jālabo. Neatkāpies, pieņemot apstākļu piedāvāto izaicinājumu.

Vēzis

Šodien veiksmīgāk izveidosies dzīve tiem Vēžiem, kuru darbība maz atkarīga no citiem cilvēkiem un īslaicīgiem apstākļiem, tiem, kas veic individuālo darbu, darbojas zinātnē, literatūrā un citās līdzīgās jomās. Šodien netērē sevi sīkumos: izvirzi sev augstu latiņu, jo zemo tu vienmēr varēsi pārvarēt.

Lauva

Nav izslēgtas izmaiņas uz labo pusi darbā, ja tu neatteiksies no protekcijas. Jaunā vieta ļaus tev pilnībā mainīt dzīvesveidu. Lai sasniegtu iecerēto, ir jāizmanto palīdzība. Tomēr pacenties neaizmirst sniegto pakalpojumu, citādi diezgan drīz tev nāksies nožēlot savu nepateicību.

Jaunava

Slimība, kas tevi piemeklēs šodien, saistīta ar noskaudumu un ļaunu aci. Daudzas Jaunavas, kas neapmierinātas ar vienkāršu, smagu darbu, nevienam neliks mieru ar savām žēlabām un nepamatotajām pretenzijām. Tu esi nonācis psiholoģiskā bedrē, no kuras tev būs grūti izkļūt patstāvīgi. Prasi palīdzību saviem tuviniekiem. Slimības ārstēšanai līdzās zālēm nepieciešama badošanās, lūgšanas, organisma attīrīšana.

Svari

Planētu pretstāve liegs cilvēkiem, kas dzimuši Svaru zīmē, būt izturīgiem un pacietīgiem, neļaus pabeigt aizsāktās lietas līdz loģiskām beigām, viņiem pietrūks organizētības, līdzsvarotības, praktiskās jēgas. Jebkādi tavi centieni būs bezjēdzīgi. Velti vairāk laika veselībai. Šodien pacenties netērēt spēkus smagam fiziskam darbam. Dod priekšroku dzeltenas krāsas dārzeņiem un augļiem.

Skorpions

Daudziem Skorpioniem izdosies sasniegt daudz un ievērojami paaugstināt savu sociālo statusu. Nepalaid garām iespēju vēlreiz parādīt savu izcilību, nodemonstrēt profesionālās un lietišķās prasmes.

Strēlnieks

Saistībā ar atrašanos smacīgā telpā mēneša vidū var parādīties problēmas ar sirdi. Centies biežāk uzturēties svaigā gaisā, doties pastaigās.

Mežāzis

Nav izslēgts, ka enerģiskie, godkārīgie, čaklie Mežāži var nonākt apkārtnes vai radinieku atkarībā. Naudas jomā var klāties gan labi, gan slikti. Šodien pret visu attiecies nopietni, īpaši pret saviem pienākumiem. Neatkarīgi no tā, vai tu atrodies darbā vai mājās, plāno katru savu soli un seko tam, lai viss būtu kārtībā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena kopumā labvēlīga tavai veselībai, ja tu pats nemēģināsi sev kaitēt. Šodien dodies pastaigā, piemēram, kopā ar suni, mērķtiecīgi elpo svaigu gaisu un dari to regulāri. Nav ieteicams uz nakti skatīties šausmu filmas televizorā, tās var kļūt par bezmiega un murgainu sapņu cēloni.

Zivis

Nervozitāte un emocionalitāte padarīs nekomfortablu tavu atrašanos darbā, bet vientulībā Zivis var pārvarēt drūmās domas. Dokumentu parakstīšana diez vai notiks vai norisināsies ne pēc taviem noteikumiem. Neplāno braucienus un pasākumus. Nodarbojies ar parastajām rūpēm, lai iegūtu nepietiekamo harmonijas un līdzsvara sajūtu.

LA.lv