×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. janvāris, 2016
Drukāt

Ķelnē gadumijā migranti masveidā uzbrukuši sievietēm (11)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Aptuveni 1000 arābu vai Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrieši vairākās grupās pie Ķelnes galvenās dzelzceļa stacijas un katedrāles gadumijā seksuāli uzbrukuši sievietēm , vēsta “DW”.

No vīriešu uzbrukumiem Jaunā gada svinību laikā Ķelnes centrā cietušas vismaz 90 sievietes. Zināms, ka bijis arī viens izvarošanas gadījums. Vīrieši grupās ielenkuši savus upurus, tos seksuāli aizskarot un aplaupot. Vīrieši bijuši smagā reibumā. Policijai izdevies aizturēt piecus no uzbrucējiem.

Varas iestādes pieļauj, ka upuru skaits ir krietni lielāks un aicina visus cietušos vērsties policijā.

“Tas pilnīgi jauns noziedzības mērogs, kas Vācijā līdz šim nav piedzīvots,” atzinusi Vācijas policija. Tikmēr kāds policists atklājis, ka daļai aizturēto uzbrucēju bijis piešķirts bēgļa statuss.

Amatpersonas ziņas, ka uzbrucēji bijuši patvēruma meklētāji, nekomentē un aicina atturēties no pārsteidzīgiem secinājumiem un naida kurināšanas, kamēr notiek izmeklēšana.

Ķelnes mērs un policija otrdien rīkos krīzes sarunas, kā reaģēt uz masveida seksuālajiem uzbrukumiem, kas šokējis Vācijas varasiestādes un sabiedrību.

Līdzīgi uzbrukumi notikuši Hamburgā un Štutgartē.

Daudzi vācieši sociālās saziņas vietnēs apsūdz nacionālos medijus mēģinājumos noklusēt šos noziegumus, jo tos pastrādājuši imigranti, un norāda uz faktu, ka laikrakstu lapaspusēs ziņas par notikušo parādījušās tikai pēc vairākām dienām.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. Nu jau par vēlu. Dzīvnieks ir ielaists Eiropā. Nelaime ir tā . ka viņu ir daudz un viņi ir VIENOTI! Ievainosi vienu – viss bars klups virsū kā vesels vienots organisms. Kamēr eiropieši ir audzināti pēc skaldi un valdi principa. EGO princips – tikai man, vairāk un krutāk nekā kaimiņam šeit nesīs tikai nelaimi.
    Te būs nežēlīga cīņa, taisnība būs Spēcīgākajam. Vismaz mātes atcerēsies, ka nedrīkst puikas audzināt kā meitenes.
    Retais nepadosies dzīvniekam…

    • Krievijā šo sindromu ārstē ļoti vienkārši, iepriekš noorganizē it kā nejaušu kautiņu starp vietējiem un ienācējiem, kurā ienācēji neglābjami tiek sakauti, tai pašā laikā policija tiek attiecīgi informēta gadījumam, ja zaudētāji nolemj revanšēties.

  2. Nu super.Žēl ka tajā barā nebija merkeles būtu uzzinājusi ko nozimē melnais.Vai tiem vāciešiem vienreiz neatvērsies acis un sapratīs ko nozīmē citas ticības un citi likumi,Viņi jau nesaprot ja nav maiss galv’ā tātad ņemama.Uz priekšu merkele.

    • bet ar ko tad vācu Merkele atšķiras no mūsu valdošajām “merkelēm”…? Mūsējās arī nepievienojas ne poļiem, ne ungāriem, bet klausa politiski nojūgušos eiro liberāļus …

  3. nabaga bēgļiem dara pāri – tie nelabie vācu policisti…?

  4. Tas ir vispārzināms fakts, ka invadētās sugas ir agresīvākas par vietējām. Paskatieties dabā, kas notiek, kad, it kā labu nodomu vadīts, kāds introducē latvāņus, jenotus u.c. svešzemju sugas. Tās agresīvi un strauji vairojas, iznīdējot un nomācot vietējo populāciju. Cilvēku sabiedrībā notiek tieši tāpat.

  5. Jārunā ir ar bēgļiem lai uzvedas godīgi, nevis ar cetušajiem, tad jau ir par vēlu. Šādi rīkojoties iebrucēji var domāt, ka viņiem viss atļauts un valdība atbalsta viņu izdarības.

    • Bet vācietēm arī vajadzētu piedienīgāk ģērbties un pa ielām apkārt bez vajadzības vienām pašām nestaigāt. Tad arī neprovocēs bēgļus un viss būs kārtībā.

      • Un vilkt tās melnās teltis pāri galvu, gluži kā pie arābiem un ja izvarotas, apmētåt ar akmeńiem par netiklību.. Jā, tad viss būtu labi un pareizi ar tām grēcīgām Ievām, vai ne?

  6. itkā melnajiem kniebties negribētos.

    • Liberālis. Vienotības fans Atbildēt

      Tieši tā – tāpēc Vācijā jāieved papildus 1 miljonu melno sieviešu. Ja nē, tad izvarošanas turpināsies. Par tautu draudzību!

Draugiem Facebook Twitter Google+