×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
2. februāris, 2013
Drukāt

Ķemeros neapsaimniekotā kūrorta poliklīnikas ēkā izcēlies ugunsgrēks

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdienas, 1.februāra, vakarā Jūrmalā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks neapsaimniekotā kurorta poliklīnikas ēkā Ķemeros, Emīla Dārziņa ielā.

Kā informēja valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, informācija par ugunsgrēku saņemta vakar plkst.22.

Liesmas izpletušās aptuveni 3000 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti aptuveni 50 cilvēki, izmantojot 13 tehnikas vienības.

Šorīt agri no rīta liesmas izdevies lokalizēt.

Kā apliecināja Jūrmalas domē, ugunsnelaime izcēlusies bijušās kūrorta poliklīnikas ēkā, kuru ugunsgrēks pamatīgi izpostīja jau pagājušā gada vasarā.

Kā ziņots, 18.jūlija naktī Ķemeros, Emīla Dārziņa ielā, dega vēsturiskā koka ēka, nopostot 1200 kvadrātmetru lielu platību.

Pēc šī ugunsgrēka Jūrmalas pilsētas dome nolēma lūgt Ministru kabinetam ierosināt bijušās kūrorta poliklīnikas Ķemeros atsavināšanu un nodot bez atlīdzības Jūrmalas pilsētas pašvaldības īpašumā. Ar bijušo kūrortpoliklīniku pašvaldība saistīja Ķemeru un Jūrmalas attīstības plānus. “Mums ir iecere pārņemt ēku savā īpašumā un to atjaunot, izveidojot kūrorta ārstniecības iestādi, kas būtu labs pamats ne tikai Ķemeru, bet visas Jūrmalas kā kūrortpilsētas atdzimšanai,” toreiz skaidroja pilsētas mērs Gatis Truksnis.

Kā šodien atzina pilsētas mērs, valdība līdz šim nav atbalstījusu Jūrmalas pašvaldības lūgumu un kurorta poliklīnas ēku komplekss, tāpāt kā Ķemeru sanatorija joprojām ir SIA “Ominasis Latvia” īpašumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+