×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Kerijs: Maskava man meloja, acīs skatoties (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV valsts sekretārs Džons Kerijs apsūdzēja Maskavu, ka tā viņam melojusi, “acīs skatoties”, par savu līdzdalību Ukrainas konfliktā, un nosodīja Krievijas propagandu.

“Krievija ir uzsākusi visai zīmīgu ļoti klajas un plašas propagandas vingrinājumu periodu, kādu es esmu redzējis pašos Aukstā kara kulminācijas laikos,” Kerijs sacīja ASV likumdevējiem. “Un viņi ir bijuši uzstājīgi savā faktu sagrozīšanā – melos -, lai arī kā jūs to sauktu, par savām aktivitātēm tur, man acīs skatoties, acīs skatoties citiem daudzos dažādos gadījumos.”

Kopš Ukrainas krīzes sākuma 2014. gadā Kerijs vairākkārt dažādās Eiropas pilsētās ir ticies ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vaicāts, vai Maskava melojusi arī tad, kad tā liegusies par Krievijas karaspēka un bruņojuma atrašanos Ukrainā, Kerijs atbildēja: “Jā.”

“Krievija ir uzsākusi plašus centienus, lai izmainītu valstis, ieinteresētu tās, skaidrotu tām un fundamentālā, traģiskā veidā savā ziņā aizsāktu jaunu Austrumu-Rietumu spēli “kurš kuru”, kas, kā mēs uzskatām, ir bīstama un nav nepieciešama,” norādīja Kerijs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. bet cik amerika ir melojusi.amerika grib visusuztaisit par vergiem. latvijai jaturas talak no tadiem draugiem

  2. Krievija un Amerika ir līdzvērtīgi pretinieki. Abi ir solījuši, melojuši, draudējuši, apspieduši… pēc tam nožēlojuši. Tā kā jāmeklē kļūdas abās pusēs…

  3. Tas, kas Baltijas valstīm ir sen skaidrs, amerikāņiem tikai tagad pielec. Bet savā ziņā tas ir labi, jo
    pasaule pārliecinās, kāda patiesībā ir Krievija un ko no viņas var sagaidīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+