×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

KHL komandas turpmāk lidos tikai ar “Boeing” un “Airbus” lidmašīnām

KHL vadība apstiprinājusi līgas spēlētāju arodbiedrības izstrādāto projektu par komandu un spēlētāju pārlidojumu organizēšanu, kas paredz, ka turpmāk komandas varēs lidot tikai ar “Boeing” un “Airbus” lidmašīnām, vēsta līgas oficiālā mājas lapa.

2011. gada decembrī ar KHL spēlētāju arodbiedrības līdzdalību tika izveidots KHL klubu un spēlētāju aviopārlidojumu organizēšanas un kontroles departaments, kura mērķis ir nodrošināt pārlidojumu drošību un transporta izdevumu optimizāciju. Šī projekta ietvaros par piemērotiem atzīti tikai šādi lidmašīnu modeļi:  «Boeing-737-500», «Boeing-737-400», «Boeing-737-300» un «Airbus-319/320», kas ir ne vecākas par 1997. gada ražojumu. Visām akceptētajām aviokompānijām jābūt pieejai pilsētu, kurās bāzējas KHL komandas, lidostām, kā arī tām nav  parādsaistību, un tās apņemas nodrošināt čārterlidojumus saskaņā ar KHL spēļu kalendāru.

Līga vērš uzmanību, ka KHL spēlētāju arodbiedrība ir vienīgā leģitīmā, līgas pilnvarota, organizācija, kurai ir tiesības un pilnvaras pārrunu veikšanai KHL komandu pārlidojumu organizēšanā.

Kā zināms, septembrī traģiskā aviokatastrofā bojā gāja Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, tostarp Latvijas izlases aizsargs Kārlis Skrastiņš. Krievijas aviokompānijas “Jak-servis” lidmašīna “Jak- 42” avarēja, paceļoties gaisā no Tunošnas lidostas, vedot “Lokomotiv” komandu no Jaroslavļas uz KHL spēli Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+