×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

Ķiksim zelts pasaules meistaru čempionātā

foto - Steve Walltonfoto - Steve Wallton

Lielisku panākumu nedēļas nogalē sasniedzis leģendārais Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis, kurš triumfējis pasaules meistaru čempionāta treka riteņbraukšanā individuālā brauciena sacensībās.

Viens no visu laiku Latvijas izcilākajiem treka riteņbraucējiem Ainārs Ķiksis, kurš savas karjeras laikā kļuvis par pasaules junioru čempionu un Eiropas elites čempionu, sekmīgi turpina savas sportiskās gaitas arī senioru vecuma grupās. Jau pērn Ķiksis ieguva medaļas gan Eiropas, gan arī pasaules meistaru čempionātos.

No 4. līdz 11. oktobrim Lielbritānijas treka centrā, kas atrodas Mančesteras pilsētā, norisinās pasaules meistaru spēles. Dažādās vecuma grupās startē vairāki simti senioru grupu trekisti no vairākiem pasaules kontinentiem. Dalībnieku vidū bija arī valmierietis Ainārs Ķiksis. Viņš startēja V40 – 44 konkurences grupā.

Pirmais starts sestdien Ķiksim bija individuālajā braucienā. Kopumā sportistiem bija jāveic trīs apļi, ar kopējo distanci 700 metri. V40 – 44 grupā startēja kopumā 25 vadošie sportisti. Valmierietis, kurš Latvijā pārstāv „XSports Cycling team” komandu, distanci veica 48,442 sekundēs. Šo rezultātu neviens no konkurentiem pārspēt nespēja, tādējādi Aināram šogad godam izcīnīts pasaules čempiona tituls V40 – 44 vecuma grupā. Otrajā vietā finišēja Džozefs Santaniello no Norvēģijas, bet trešais palika austrālietis Daniels Rikards.

Ainārs turpinās dalību pasaules čempionātā, startējot arī savā kroņa disciplīnā – sprintā.

Pasaules čempionāts riteņbraukšanā trekā meistariem: Individuālais brauciens

1.Ainārs Ķiksis, Latvija, 48.422

2. Dzozefs Santaniello, Norvēģija, 49.850

3. Daniels Rikards, Austrālija, 50.259

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+