Mobilā versija
+1.4°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
10. janvāris, 2014
Drukāt

Kinocentrs meklēs jaunu vadītāju

Foto: LETAFoto: LETA

Ilze Gailīte-Holmberga 20. janvārī atstās Nacionālā kino centra (NKC) vadītājas amatu, ziņo aģentūra LETA. Portālam LA.lv Gailīte-Holberga pastāstīja, ka ir uzvarējusi starptautiskā amatu konkursā sadarbības platformā “Nordic Dimension for Culture partnership” (Ziemeļu dimensija kultūras partnerībā): “Tas man ir jauns izaicinājums starptautiskā vidē. Birojs, kurš līdz šim darbojās Kopenhāgenā, līdz ar manu stāšanos amatā pārcelsies uz Latviju un atradīsies Ziemeļvalstu ministru padomes telpās.”

Konkursu uz NKC jaunā vadītāja amatu izsludinās pēc 20. janvāra, jo to var izsludināt tikai uz vakantu amatu. Vadītāja pienākumus līdz vadītāja iecelšanai amatā pildīšot kultūras ministres nozīmēta amatpersona, kur tiks konkretizēta 17. janvārī, portālam LA.lv sacīja ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dagnija Grīnfelde.

Ilze Gailīte-Homberga NKC vada kopš 2009. gada decembra.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+