×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Ķīpsalā astoņas izstādes sešās dienās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau šīs nedēļas nogalē Ķīpsalā izstāde “Atpūta un sports” piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu – sākot no sporta apģērba, teltīm, trenažieriem, velosipēdiem, paraplāniem un kaitingiem līdz pat ceļošanai ērtajām motormājām. 


Medniekus izstādē gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Īpaši interesanta solās būt žurnāla “Medības. Makšķerēšana. Daba” galvenā redaktora Didža Pakalna ceļojošā fotoizstāde “Starpelpa”. Tie, kas sen jau sapņojuši kļūt par mednieku, Latvijas Mednieku savienības un Latvijas Mednieku asociācijas stendā varēs uzzināt, kas nepieciešams, lai realizētu savu sapni.

Ūdens atpūtas cienītājus priecēs visu veidu ūdenstransports – sākot no piepūšamajām un airu laivām līdz pat ūdens motocikliem, ekskluzīvām jahtām un kuteriem. Makšķerniekiem, patruļdienestu darbiniekiem un vides inspektoriem ļoti noderīgs varētu būt uzņēmuma “FjordStar” jaunākais laivas modelis “580 Cabin”. Pirmo reizi RIB tipa laiva ar slēgtu kajīti tiek piedāvāta par relatīvi pieejamu cenu.

Līdztekus jaunāko modeļu motocikliem ne mazums pozitīvu emociju un nostalģijas sagādās unikāla, lielākā vēsturisko “Jawa” un ČZ modeļu kolekcija. Tajā būs aplūkojami motocikli, kas ražoti, sākot no četrdesmito gadu beigām līdz pat mūsdienām. 

Visas trīs izstādes dienas spēkiem mērosies Latvijas spēkavīri. 6. un 7. aprīlī notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā. Savukārt 5. aprīlī notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības spēka čempionāts trīscīņā, Latvijas II čempionāts spēka cīņā un ārmreslinga sacensības.

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā norisināsies ikgadējā autoindustrijas izstāde “Auto 2013”. Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad tā apvienos četras tematiskās sadaļas: “Auto”, “Transporta tehnika”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”.

Ar katru gadu arvien plašāka kļūst izstādes sadaļa “Auto”. Jau pašlaik pārstāvniecību apstiprinājis diezgan prāvs skaits automobiļu zīmolu: “Alfa Romeo”, “Chevrolet”, “Chrysler”, “Dacia”, “Dodge”, “Fiat”, “Hyundai”, “Isuzu”, “Jeep”, “KIA”, “Nissan”, “Opel”, “Peugeot”, 
”Renault”, “Seat”, “Suzuki”, “Volvo”. Izstādē aktīvi piedalīsies arī CSDD, kuras stendā katram interesentam būs iespēja izmērīt noguruma pakāpi un uzzināt, kā tas ietekmē vadītāja spēju reaģēt dažādās situācijās uz ceļa.

Asociācijas “Latvijas auto” prezidents Andris Kulbergs:

“Šā gada izstādi esam plānojuši ne tikai kā jauno modeļu parādi, bet galvenokārt kā auto tirdzniecību veicinošu pasākumu ar apjomīgu un kvalitatīvu piedāvājumu klāstu. Būtiski, ka autonozares speciālistiem atkal radīta iespēja vienlaikus apmeklēt gan izstādi, gan ikgadējo autoprofesionāļu diskusiju “Autonozares forums 2013″.”

“Ikviens jaunu automobiļu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums izstādē iegūst iespēju gan izrādīt savu modeļu piedāvājumu, gan testa braucienos iepazīstināt apmeklētājus ar katra auto funkcionalitāti un priekšrocībām, kā arī uzrunāt tos skeptiķus, kas bieži vien maldīgu pieņēmumu iespaidā nemaz nenonāk līdz autorizētajiem servisiem,” uzsver SIA  “Auto Blitz” vadītājs Ģirts Zemītis.

Izstādes sadaļā “Auto mehānika” būs aplūkojams plašs automobiļu piederumu, apkopes līdzekļu, autoservisa aprīkojuma un remonta instrumentu klāsts, kas paredzēts gan nozares profesionāļiem, gan ikvienam entuziastam, kam patīk remontdarbus veikt pašam. Šajā izstādes sadaļā piedalās vadošie nozares uzņēmumi: “ADS Serviss”, “Autofavorīts”, “Animo”, “Ari-Ko Ari-vi”, “Inter Cars”, “KEMI Service”, “Robert Bosch”, “Tehnofavorīts”, “Kumho” pārstāvniecība, “Statoil Latvija”, “Latvijas Nafta” u. c. Izstādē notiks arī starptautiskā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Auto mehānika 2013” fināls.

Izstādes sadaļas “Transporta tehnika” ekspozīcijā būs aplūkojami jaunumi lielgabarīta spēkratu sektorā – komerctransports, autobusi, dažādas funkcionalitātes piekabes, kā arī speciālā tehnika un aprīkojums –, kas varētu interesēt tranzīta un loģistikas nozares uzņēmējus. Savu dalību ir apstiprinājuši tādi pazīstami zīmoli kā “MAN”, “MAZ”, “Mercedes-Benz”.

Sadaļa “Auto Exotica” kā parasti vilina apmeklētājus ar ekstravaganci un krāsainību, ar braucamrīkiem, kas reti redzami uz ielas ikdienas satiksmē. Arī šogad speciāli uz izstādi no ārvalstīm tiek vestas līdz šim Latvijā neredzētas autotūninga “pērles”. Pārsteigumi būs! Kādi tieši? Par to organizatori informēs jau drīzumā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+