×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

Klimovičs: tas ir karš pret islāmu, nevis islāma karš (45)

Foto-LETAFoto-LETA

Roberts Klimovičs.

Šādu teroraktu mērķi kā Parīzē notikušais ir panākt, lai cilvēku attieksme pret islāmu un šīs reliģijas praktizētājiem kļūtu negatīva, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Islāma kultūras centra preses sekretārs Roberts Klimovičs.

Viņš uzsvēra, ka citu mērķu šādiem teroraktiem nav un tos nekā citādi nevar izskaidrot. Centra pārstāvis arī atzina, ka šīm darbībām ir rezultāts, un, piemēram, Latvijā tiek virzīts likumprojekts par sejas segu aizliegumu, lai gan tam, pēc Klimoviča domām, pagaidām nav loģiska pamatojuma, vien izdomātas tēzes un bailes.

Vaicāts, kurš iegūst attieksmes pasliktināšanās pret islāmu, Klimovičs pauda viedokli, ka tie, “kuriem vajag karu”. “Mēs jau redzam pēc visām Eiropas un Amerikas darbībām, kas grib karu. Varbūt arī pēc Krievijas darbībām, kuriem karš ir vajadzīgs”. Centra pārstāvis norādīja, ka karadarbība izdevīga ir militāri rūpnieciskajam kompleksam, jo tas ir liels bizness, kurā apgrozās liela nauda.

Viņš uzsvēra, ka karš ir bizness un politika, un tam nav nekāda sakara ar reliģiju. “Mēs zinām kāda ir šī reliģija, kādi ir šie cilvēki, kas praktizē šo reliģiju. Ja man stāsta, ka islamticīgais ir veicis kaut kur kaut kādu teroraktu, es tam neticu,” uzsvēra Klimovičs. “Es esmu pilnībā pārliecināts, ka tas ir karš pret islāmu, nevis islāma karš”.

Taujāts, vai Parīzē teroraktu veikuši islāmticīgie, Klimovičs atbildēja noraidoši. “Tās abreviatūras zem kurām slēpjas teroristi, vienmēr ir bijušas”.

Viņš stāstīja, ka visi terorakti uzsāk nopietnas militāras operācijas. “Tā ir tāda shēma, par kuru cilvēkiem stāsta šausmu lietas un vairums cilvēku nespēj rast loģisku izskaidrojumu un tic tam, ko viņiem stāsta. Pasaules lielākie slepkavas diemžēl ir daudzu valstu prezidenti, arī mūsdienās”.

Atbildot uz jautājumu, vai terorakta veicēji varētu būt saistīti ar Rietumvalstu valdībām, Klimovičs sacīja, ka, pētot teroraktu vēsturi, lielākai daļai “aizmugurē ir specdienestu pēdas”. Viņš gan atzina, ka šīs pēdas “ir brīnišķīgi nomaskētas, un tie, kuri zina par darbībām, viņi parasti vairs nav runājami”. Viņš gan arī sacīja, ka “protams, es nevaru apgalvot to, ko nezinu, neesmu redzējis un kam man nav pierādījumu, bet es esmu pilnībā pārliecināts, ka tie nav islāmticīgie”.

Klimovičs stāstīja, ka viņam nepatīk, ka “šīs lietas tiek saistītas, bet daudzi to atļaujas”. “Piemēram, pēc “Charlie Hebdo” mēs tā arī nevienu noziedznieku neredzējām, par kuriem mums stāstīja. Mēs tikai par viņiem dzirdējām, ka viņi tādi bija. Bet es esmu studējis kriminālistiku, un es ticu pierādījumiem, nevis vārdiem”.

Viņš gan arī uzsvēra, ka centrs nosoda jebkādus teroraktus, nepamatotu vardarbību, neatkarīgi no tā, kurš to būtu izdarījis.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. *Cīnieties pret tiem no Rakstu ļaudīm (ebrejiem un kristiešiem), kas netic Allaham un Atmaksas dienai, kas neaizliedz to, ko Allahs un Viņa Vēstnesis ir aizliedzis un nepieņem patieso ticību.. [Korāns 9:29]
  *Bet tad, kad Svētie mēneši ir pagājuši, tad, vienalga, kur jūs tos ieraugiet, ierīkojiet slēpņus, ielenciet tos, sagūstiet tos un nogaliniet tos [Korāns 9:5].
  *Un cīnieties pret viņiem, līdz izbeidzas jebkura vajāšana un visa reliģija tiek veltīta vienīgi Allaham [Korāns 8:39].
  *Es sēšu bailes neticīgo sirdīs. Cērtiet nost viņu galvas un cērtiet nost katru viņu pirkstu.. [Korāns 8:12]

 2. Liekot kopā paralēles šim var piekrist – tas viss izskatās safabricēts, vismaz mans iekšējais saprāts saka.
  Nesen, Krievijā Sočos notika olimpiāde, tai pašā laikā, Krievija uzsāk karu ar Ukrainu-precīzāk valsts resursiem – visa Eiropa noskatās un glāstot Putinam galviņu, saka – tā darīt nav labi – uzliekot it kā ierobežojumus, tai pašā laikā Ukrainā esošie Krievijas uzņēmumi – darbojas uz pilnu klapi.
  Tiek notriekta Malaizijas lidmašīna – visi kā viens atdzīst – vainīga Krievija, bet sankcijas nekādas. Pa starpām visu laiku notiek mazi it kā terorakti un pēkšņi Krievs nez kādēļ no Ukrainas pārceļas karot uz Sīriju – tai pat laikā Francija lauž ar Krieviju līgumu par Fristal kuģu piegādāšanu. Kas darāms Krievijai un citām valstīm Sīrijā – man ir neskaidri. Pēc neilga laika, sāk parādīties bēgļi – kurus Eiropa kā gaidījusi sāk uzņemt, kaut gan dažs labs valsts vīrs publiski izsakās, starp bēgļiem drīzāk ir kaujinieki, bet tas arī viss – runas neturpinās. Nesenais notikums Ēģiptē, kur notriekta Krievijas pasažieru lidmašīnu – vai tiešām to izdarīja savējie? negribas ticēt, bet vairs mani tas nepārsteidz. Pēdējais slaktiņš Francijā – vaino teroristus, BET, KAS IR TIE TERORISTI – VAI TAVĒJAIS, KURŠ VISU VAINU UZVEĻ UZ NEVAINĪGAS TAUTAS ? Pastāvīgi tiek uzņemtas filmas par teroristiem un pats interesantākais ir tas, ka to filmē un pēc tam rāda, tad rodas jautājums – kādēļ to visu rāda, bet nedara neko, lai jau pašā sākumā izjauktu. Tai pat laikā, visi kā viens sākot ar karaļu sievām, kuras nodarbojas ar labdarību un valsts vīriem un sievām, kuri ir pie varas, neko nedara, lai izbeigtu sākuma cēloņus, bet visu laiku tautai rāda, cik viņi labi – lāpot ielāpus. Manuprāt, šiem cilvēkiem ir vara, kuri būtu pirmie, kas varētu izjaukt nekārtības, bet viņi to nedara – KĀDĒĻ, KAS AIZ TĀ SLĒPJAS?

 3. Nu nez vai ĪSTIE islamticīgie šādas lietas uzskata par vajadzīgu pārspriest ar kaut kādu Kļimoviču …

 4. Kādreiz viņu uzskatīju par sakarīgu cilvēku, bet nu izskatās, ka smadzenes viņam ir izskalotas pamatīgi. Žēl.

 5. Klimovič ir protams pārlasijies Islama idoloģijas propagandistu postulātus….Interesanti ja mēs paklausītos ISLAMA VALSTS propagandistus mēs atrastu daudzus kopsaucējus ar A.Klimoviča teikto.Komunisma UTOPIJA pēc būtības nau slikta ,tikai neprasmīgu CILVĒKU izpildijums .Islams atrodas tājā pašā UTOPIJAS stādijā un Cilvēku izpildijumā. Neviena no arābu valstīm nau LIKUMĪGA ,,,,,ne S,Arābija ,Omāna ,Katara ,Jordāna,Kuveita..Lībija ,Alžīra,Maroka. Tās visas ir diktatoru autoritāru režīmu (ģimeņu ,klanu formācijas kuru vidū notiek resursu pārdale ,netaisnīga vara stimulē islama UTOPIJU ! Kā saprotam šādai lietu kārtībai ir ārēji cēloņi, RIETUMU intereses(ASV ,Lielbritānija ,Francija) .

 6. Ja uzdotu tiešu jautājumu ,vai neticīgo nogalināšana ir grēks ? Nē ! Tā korānā ,tad visi šie islamistu tēlojumi ir liekulība pēc fakta . Ja būtu otrādi tad no Vācijas ,Francijas,Nīderlandes utt, islama kopienām verētu saformēt islama brigādes lai sūtītu uz Irāku,Lībiju ieviest kārtību ,pareizu demokrātisku kārtību !taču tas nau šo islama ļautņu dienaskārtība. Drīzāk ir iztirzājami cēloņi ,tapeic ka ASV utt. kas tad rāva gaisā dvīņus 911 tagad 12-1311….! Redz kā tā ir lienošā, iemidzinošā hibrīdkaradarbības tendence.
  Tā kā dzīve rietumu vērtību sistēmā islama ļaudīm izraisa morāla rakstura problēmas tiem jatiek IZOLĒTIEM no vides . Jo rietumu pasaule atrodas karadarbības stāvoklī ar islama pasauli ,bet tai piederigie ir naidīgi ,sabiedrību apdraudoši elementi. Deportējami uz ticības valstīm kā to dara KĪNA mājā ir jabūt kārtībai . Eiropa jau sen nekontrolē robežas ,ir brīvstaigāšana kas grib iet kur grib ! Tā vietā lai aizturētu un nogādātu filtrācijas nometnē tālākai nelikumīgā imgranta deportācijai. Pārkāpjot likumu netiek radīdas tiesiskas sekas tas ir pretendēt uz tiesībām.

 7. Hamids Bobs Klimpovičs Atbildēt

  Es gribu iet karot pret Pūķinu.

 8. Klimovič, beidz d.r.st., gaidi drīzumā ciemos omegu, izkratīs tavu midzeni līdz pēdējam puteklim. Laikam īsti labi neesi iepazinies ar islama būtību.

 9. Cik jauki,ka R.Klimovičs visu tik ,,skaisti un saprotami” izskaidroja neprātigajai tautai,

 10. Kam ir izdevīgi visu laiku medijos tiražēt Klimoviča murgus?

 11. Nu patīk cilvēkam “zīmēties” . Narcisisms . Žēl ka puika ir aizmirsis savas saknes , no kurienes nācis . Latgales islāmists . Bēdīgi . Latvijas īstajiem musulmaņiem būtu jāpakontrolē , kas pirž peļķē , citādi zūd ticamības moments .

 12. Nesmu Klimoviča draugs, bet to, ka aiz visas šīs jezgas slēpjas MOSSAD, ir skaidrāks par skaidru. Ir divas valstis, kurām Islams ir nāves drauds: Krievija un Izraēla ! Tiek tērēti milzu līdzekļi, lai radītu “islamistus”. Pagājušajā gadā no Krievijas aizplūda 150 miljardi US dolāri. Miniet, kur viņi ” ieskaitījās” ? Bēgļu plūsma arī ir mākslīgi radīta, lai Eiropā sāktos jukas, kas ļautu Putinam izdzīvot… .

 13. ja godiigi,satiktu uz ielas to aakstu klimu,sekotu taisns sitiens pa zhokli.lai negvelzh muljkjiibas,jo pa galvu sist na jeegas,pieraadiijaas ka tur ir tukshums.

 14. Ja teroristi – pašnāvnieki nav musulmaņi,kurai reliģijai tie piederīgi,Kļimovič?Varbūt,ar laika mašīnām iesūtīti japāņu 2.pasaules kara kamikazes vai no PSRS “aleksandri matrosovi”?

 15. Ar nosodīšanu vien ir par maz Klimoviča kungs. Tikai tad kad ikkatrs musulmanis izsekos un izdos savas ,,melnās avis” tikai tad pasaule viņus sapratīs.

 16. Klimovičš tiešām izskatās pēc semīta,vairāk gan pēc jūdaista nevis musulmaņa.

 17. Robčik, ja Tu patiešām praktizē islama lūgšanas, tad lieliski zini, cik milzīgu gribas/aktivitātes/agresivitātes enerģiju tās attīsta uz sirds siltuma un prāta miera rēķina. Šāds līdzsvars bija vajadzīgs Pravieša laika tuksneša ciltīm, lai izdzīvotu skarbajos apstākļos, bet, gados jauniem vīriešu kārtas islamticīgajiem nonākot mūsdienu Eiropā, sēžot birojā vai, vēl ļaunāk – pārtiekot no pabalstiem un neatrodot lāga pielietojumu savai milzīgajai vitalitātei, ir fizikāli neizbēgami, ka vismaz daļai šī enerģija atradīs destruktīvus veidus, kā izpausties- arī tad, ja prāta līmenī viņos nebūs ne mazākās vēlmes darīt ļaunu.

 18. Ja latvieši dzīvotu Latvijā,čečeni -Čečenijā utt,tad šādi terorakti nenotiktu.Nedrīkst Latvijā ielaist islāmticīgos.Lai islāmticīgajiem palīdz Sauda Arābija,Loti bagāta valsts un ticība arī viena…

 19. mekle savu izdevigumu lai pasargatu savu rupalu.tas diemzel neies cauri eiropaiesi pirms tam neaizstika izslamu izslams aizstiek mus un ja mus aizstiek cik tautas var palikt niknas tikai izslamisti un valdibas doma ka tautas nevar sacelties un noslaucit islamu no zemes virsas

 20. Ticība pārvērsta par naida un nāves ideoloģiju. Lai vācās uz savu tuksnesi un savām rokām kaut ko uzbūvē

 21. jāāā…jebkura laikā bijusi “”kārklu vācieši “”…komunisti ,revolucionāri ,vēl visādi apsēstie ar idejām,ka gatavi tēvu un māti pārdot ,lai tikai …eh puika puika ,

 22. Kurs vispar sim teroristu atbalstitaju parstavim deva vardu, kas ta par Cilveces zaimosanu?
  Tadas teroristiskas ideologijas vispar butu jaaizliedz visa pasaule, lai aiz kadiem it ka celiem saukliem un “dieva” tas masketos.

 23. Tas latgaļu druīds Klimovičs,kurš ir it kā Islama centra mute,pats korānu nekad nav lasījis.Jēgas no islama mācības tam nav nekādas.Būtu tad vismaz Kalniņa tulkoto Korānu palasījis.Ar steigu vajag visus islama centra darboņus piespiedu kārtā nosūtīt uz Bagdadi vai Teherānu korānu mācīties.Tur tiem ātri iemācīs Allahu mīlēt.Tikai atpakaļ gan šurp lai nevelkas!Jau tagad Klimovičs nopelnījis vismaz desmit sitienus ar n;uju pa pleznām,par nepietieko;su Islāma mācības apguvi un tizlu pļurkšķēšanu.Interesanti kas šim naudu maksā?

 24. klimovic!!!!!! jums arabu rumaks ir iesperis pa smadzenem?!!!! jus tacu redat kada zampa mums nak virsu!

 25. Ja “Islāma valstij” neļautu “uzbaroties”, pērkot no tās naftu no sagrābtajām naftas atradnēm, ar šo sērgu būtu beigas. Taču pasaulē valda tikai nauda. Jāiznīcina visi, kas viņiem palīdz. Tad arī Eiropā būs drošība.
  Tikai tas jau nav reāli: nauda, nauda, nauda…

 26. Tak lai tik tagad priecājās par savu muhamedu darbiem,murmulis!

 27. vnk riebjas lasit visus sos ataisnojumus,,,
  mus sagaida tas pats,ja nebeigsim pielaist pat domu,ka sava valsti grib ielaist visus sos ,velns vinu zin,kas vini ir,ta saucamos beglus no kara!!!!!

 28. no pašas islāma vēstures sākuma – tas ir ķēries pie ieročiem, lai sevi izplatītu un pie nodokļiem, lai sevi uzspiestu; īpašas miera nesēja lomas tajā nemanīju, atšķirībā kaut vai budisma;
  interesanti ka Klimoviča kungs kādā intervijā pauda, ka esot ilgi domājis pieņemt budismu vai islāmu un tad pieņēmis islāmu; tas uzskatāmi parāda viņa aktuālās ētiskās aprises;

 29. Šitais zēns pārstāv ieinteresēto pusi un aizstāv visas viņas pozīcijas ar īstu jaunpievērstā dedzību, nevairīdamies no ērtiem meliem “neticīgo” auditorijai. Islāms viņu jau gandrīz ir padarījis populāru !

 30. Kļimoviča runas izklausās pēc kaut kur jau dzirdētam sazvērestības teorijām. Un kas tad grib karu: Amerika, Eiropa vai Austrālija? Kādi specdienesti stāv aiz teroristiem? Ja ir apgalvojumi, tad pretī vajag faktus, nevis minējumus, Kļimoviča kungs! Rādās, ka lieta ir daudz vienkāršāka. Pirmais terorakts sekoja, kad franču kreisais žurnāls “Charlie Hebdo” bezatbildīgi publicēja Muhameda karikatūras, kas aizskāra islamticīgo jūtas. Ja jau esam civilizēti un demokrātiski cilvēki, tad vajadzēja nevis paslēpties aiz vārda brīvības maskas, bet izteikt aizrādījumu žurnālam par ticīgu cilvēku cieņas aizskārumu. Nekas tāds nesekoja un tad sekoja 12 cilvēku slepkavība, kurā teroristi paziņoja, ka Muhameds tagad ir atriebts. Vispirms provocējam naidu un tad brīnāmies par atriebību. Protams, var strīdēties par metodēm, bet ne visi musulmaņi pasaulē ir superizglītoti un civilizēti. Tas tā, pārdomām. Jo katram cēlonim ir savas sekas, tā māca filozofija. Bet šis naids teroristiem tagad ir visai liels, jo viņi kristiešus vispār neuzskata par cilvēkiem. Kā ar šo problēmu tikt galā? Patreiz vairākums valstu līderu saka:”zobs pret zobu”, bet sekas varētu būt vienīgi naida un atriebības eskalācija. Otrs varētu būt dialoga ceļš. Ne jau ar teroristiem, bet starp kristiešiem un islamticīgiem, jo pēdējie zināmā mērā varētu ietekmēt arī islama radikāļus un mikstināt viņu naidu un atriebības kāri, ja vien viņi tic Muhamedam.

 31. … Ari ir Globalistu arguments … pielietojot Anonima izteikto ideologisko interpretaciju … ! Visas cilveces realitates izpratnes teorijas un religijas sakas no teleologijas, kas ari ir ideologija … !

  … Ir tikai viena izeja … beigt izdomat … un pienemt to kas ir … !

 32. Protams, ka tas kādam ir izdevīgi, pie kam ilgtermiņā. Nekas nenotiek tāpat vien, jo nekādu nejaušību nav.

 33. Lai karotu nav vajadzīga reliģija, bet ir vajadzīga ideoloģija, kuru aizsedz vārds “islams”,”kristietība”,”komunisms”,”nacionālsociālisms jeb fašisms”. ISIS izmanto islamu kā ideoloģiju, lai pamatotu, kāpēc viņi spridzina nevainīgus cilvēkus – gan kristiešus, gan musulmaņus. Bez ideoloģijas karam nav jēga.

 34. Cik noprotu – PRASĪBA DZĪVOT PĒC ISLAMA ŠARIATA likumiem.un vēl jau kaut kur dzirdēts —–Atbildot uz jautājumu, vai terorakta veicēji varētu būt saistīti ar Rietumvalstu valdībām, Klimovičs sacīja, ka, pētot teroraktu vēsturi, lielākai daļai “aizmugurē ir specdienestu pēdas”. Viņš gan atzina, ka šīs pēdas “ir brīnišķīgi nomaskētas…
  Tie nēēsam mēs!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kas tad.

  • VDR Valsts Drošības ministrija spridzināja VFR sabiedriskās vietas izmantojot lībiešu kaujniekus un Sarkano Armijas frakciju “Aukstā kara” laikā, lai nosegtu savas terorisma pēdas. Iļicš Ramirezs-Sančes jeb Karlos Šakālis, markisma ideju apoloģēts, bija sadarbojies ar “Melno septembri”, kas noslepkavoja Izraēļu sportistus Minhenē 1972. gadā. ASV finansēja talibus padomju-afgāņu karā (1979-1989) pret PSRS, bet vēlāk talibi pagrieza ieročus pret ASV. Musulmaņu terorisms ir “Aukstā kara” mantojums.

 35. Aha… un visas islāmistu valstis tikai izliekas….patiesībā tie visi ir nokrāsoti eiropieši un tiek gatavoti Universal Picture filmas uzņemšanai!
  Piekrītu, ka mēs nezinām ne tik ,cik melns aiz naga, KAS tur ir apakšā, bet nu nevajag taču čurāt acīs un stāstīt, ka tas ir letus!!!!!

 36. Tas Klimovičs ir foršs čalis, bet manliekas, ka viņš idealizē savus ticības brāļus.

  • Tas ir loģiski, ja viņš neuzskata musulmaņus par draudu Rietumu pasaulei. Bet mēs nevaram izslēgt islama lomu teroristiskā darbībā.

 37. No Klimoviča kunga izteikām saprotu, ka “islama valsts” pārstāvji nemaz nav musulmaņi. Vai tā varētu būt?

Draugiem Facebook Twitter Google+