×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. novembris, 2016
Drukāt

KNAB izvērtēs informāciju par deputāta Seržanta apmaksātajām Saeimas rezidences telpām sievasmātes jubilejai (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvērtēs publiski izskanējušo informāciju par Saeimas deputāta Kārļa Seržanta (ZZS) apmaksātajām Saeimas rezidences telpām savas sievasmātes 80.gadu jubilejas svinībām, aģentūru LETA informēja KNAB.

Seržants sociālajos tīklos izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka viņam ar šīs ballītes organizēšanu nav nekāda sakara. To kā pārsteigumu savai 80 gadus vecajai skolotājai nolēma sarīkot viņas trīs bijušo klašu audzēkņi – kopumā 50 cilvēki, no kuriem divi ir Saeimas darbinieki. Seržants par to uzzinājis tikai nedēļu pirms pasākuma, kad noskaidrojies, ka telpas var oficiāli noīrēt tikai Saeimas deputāti, tāpēc audzēkņi lūguši viņa palīdzību. Seržants nav atteicis un samaksājis rēķinu pēc oficiālā cenrāža un arī pats ieradies uz jubilejas svinībām.

Apmēram piecas stundas ilgušajām svinībām izmantots rezidences foajē, bez jebkāda apkalpojošā personāla, turklāt nevienu brīdi viņš neesot bijis gatavs melot par šo pasākumu. Kad portāla žurnāliste viņam uzdevusi jautājumu “par jūsu pasākumu Jūrmalā”, pirmajā brīdī viņš esot nodomājis, ka tiekot jautāts par Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas pasākumu, kas demonstrēts TV3 raidījumā “Nekā personīga”, tādēļ atbildējis, ka tajā pasākumā nav bijis. “Kad sapratu, par ko īsti ir runa, jā, biju dusmīgs, taču to nenoliedzu, bet apzināti vai speciāli melojis, kā tas ir pasniegts, neesmu,” norāda deputāts.

“Mana vienīgā dalība (un arī kļūda) šajā notikumā bija tajā, ka es ļāvos pierunāties apmaksāt šo rēķinu, taču domājot par vecās skolotājas satikšanos ar saviem skolēniem, man pat neienāca prātā, par ko tas var izvērsties,” pauž Seržants.

“Latvijas Avīze” iepriekš, atsaucoties uz Saeimas izpilddirektora Valda Ziemeļa skaidrojumu, vēstīja, ka rezidences telpas Jūrmalā izmantot ir tiesības pašam parlamentam, Baltijas Asamblejai, kā arī īrēt Saeimas deputātiem, bet ne Saeimas darbiniekiem. Turklāt deputātiem ir tiesības īrēt šīs telpas arī privātām ballītēm neatkarīgi no to satura un formas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. shii nav pirmaa reize tachu kad shis deputaats piekjerts melos???

  2. Tas jau kļūst truli – KNAB vairs nav citu lietu ar ko nodarboties !?
    Ja jau šādas tiesības deputātiem ir , tad stulba ir šāda kasīšanās .

  3. Kas notiek ar tām sejām, kā tiek Saeimā, tā viena, liela daļa paliek, kaut kādi uzburbuši, ar trulām izteiksmēm…. bet ja par tēmu, tad nebūšu origināls. Ar sūd..nu mietu pa muguru un ārā. Tev ir jābūt kristāltīram, ja esi ievēlēts. Pat ja tas nav pašreiz, tad tas tā būs! Visus šos, nodarbināt sabiedriski lietderīgajos darbos. Tautas mērs nav bezgalīgs….. Ziniet to.

  4. Ta vien skiet, Saeima un KNAB pārvērtušies par skapju pārvadāšanas un ģimenes ballīšu vietu uzskaitītāju. Cita darba abām organizācijām laikam vairs nav. Kaunējušies būtu – ir taču instances, kas ar analogiem , piedodiet, štruntiem nodarbojas.

  5. Saeimas rezidences telpas un privātballītes – tas parāda cik zemu var Saeima nolaisties, ja sāk savas telpas izīrēt… Tās norāda, ka ar to valstisko morāli tam Saeimas galam ir stipri pavāji un nekas vairāk.

  6. Serzanta kungs,manai sievasmatei,ari driz bus svetki.Likop.

  7. Deputāti var visu,un pa lēto.

  8. Kur problēma? Ir tiesības izmantot. Viss apmaksāts. Kāds sakars Knābim? Darīt nav ko? Noziegumu aptrūcies?

Draugiem Facebook Twitter Google+