×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
23. oktobris, 2016
Drukāt

KNAB nekonstatē pārkāpumus Vējoņa pateicības koncertā (6)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta VējoneValsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējone

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis amatpersonām noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpumus jūnija sākumā sarīkotajā koncertā, kurā prezidents Raimonds Vējonis pateicās viņu ārstējušajiem mediķiem, tostarp ziediem un pateicības plāksnēm iztērējot ap 500 eiro valsts naudas.

Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā 8.jūnijā tika noorganizēts “Pateicības pēcpusdienas” koncerts, kurā kopā ar vairākiem Latvijas mūziķiem Vējonis izteica pateicību visiem Stradiņa slimnīcas un Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, kā arī rehabilitācijas centra “Vaivari” mediķiem un darbiniekiem, kuri palīdzēja viņam atveseļoties.

Pateicības koncertā uzstājās mūziķi Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš, Normunds Rutulis, “Ryga”, Mārcis Jundzis, Antra Stafecka, Miks Dukurs, “Dzelzs vilks” un deju grupa “Dzirnas”.

Vējonis īpašajā koncertā par cienastu klātesošajiem maksājis no personīgajiem līdzekļiem. Savukārt Valsts prezidenta kanceleja apmaksāja izdevumus par ziediem, kas tika pasniegti mediķiem un kas izmaksāja 135 eiro, kā arī par četrām pateicības plāksnēm 370,28 eiro vērtībā. Citu izdevumu neesot bijis, un mākslinieki uzstājušies par brīvu.

Mediķi Vējonim bija konstatējuši sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai bija nepieciešams veikt sirds operāciju. Operācijā 20.janvārī Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar vārstuļa protēzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Man nav naudas, visu vajadzēja peinbergai. Vislielākais paldies Stradiņa slimnīcas Torakālās ķirurģijas nodaļai un dakterei Saliņai.

 2. Nu re, cik jauki. Nav arī negodīga konkurence, vai nē? Rokas nost no Vējoņa, vai nē? Un rokas nost no maniem bērniem! Vispirms jāierauj un tad jau redzēs…

 3. Lemberga lelle. Erzacprezidents. Viduvējība.

 4. Tas gan ir jauki! TM ministram Rasnačam par skapja pārvešanu dažu desmit eiro vērtībā nezin kādi apvainojumi un uzrēķini, bet Vējonis personīgai pateicībai tērē simtiem eirīšus valsts naudas un nav pārkāpuma.Kolosāla loģika.

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

   ;)))

   Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.” 😉

   Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

   =======

   “Ir Latv(ĀN)ijā “zelta likums”…”
   ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )

   Kurš “pielaists” SILĒ uzēst mūli,
   Tas “vienlīdzīgĀKs” kļūst par “pūli”:
   “Kas “limitēts” priekš sugas lopa,
   To nedrīkst brūķēt “vaukšķu” kopa!

   Jau Orvels šamo tēzi pauda:
   Kam Fermā teikšana (un nauda),
   Tie = “vienlīdzīgĀKi” par baru,
   Kas uztur Muļķu Zemes varu!!”

   Ir Latv(ĀN)ijā “zelta likums”:
   “Pie …(kājas) godaprāta tikums ~
   Kas “garantēts” priekš SILES mūļa,
   Tas nespīd “LUMPEŅIEM no pūļa”!!!”

   =====

   oriģinālversijas “O.M.© blogā”:
   http: //ontuns-m.blogs. lv
   u.c.
   .
   Muļķu zeme SILES “valsts” “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 5. Kam būtu jānotiek Latvijā lai KNAB kaut ko saskatītu pie varas esošiem.Va,bet tā ir utopija.rbūt vienīgi tad , ja Lembergs nonāktu cietumā

Draugiem Facebook Twitter Google+