×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. septembris, 2012
Drukāt

KNAB veic kratīšanu Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki pirmdienas vēlā vakarā veic kratīšanu Rīgas domes (RD) Mājokļu un vides departamentā, aģentūrai BNS apstiprināja Rīgas mēra Nila Ušakova preses sekretāre Anna Kononova.

Viņa pastāstīja, ka domes vadība nav informēta par iemesliem šādai rīcībai. Kratīšanā ir klāt arī pašvaldības juristi, sacīja Kononova.

“Departamentā pašlaik tiek veikta kratīšana, taču tās iemesli RD nav zināmi. KNAB par kratīšanas veikšanu iepriekš ir paziņojis, un klāt atrodas RD juristi,” teica Kononova un norādīja, ka kratīšana tika sākta pirms pāris stundām, pēc darba dienas beigām.

Ušakova preses sekretāre arī informēja, ka otrdien, 18.septembrī pulksten 9.30 Rīgas domē notiks preses brīfings par notikušo.

KNAB komentāru aģentūrai BNS pagaidām iegūt neizdevās.

RD Mājokļu un vides departaments tika izveidots pārņemot Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas mājoklis” funkciju un daļu Vides departamenta funkciju. Departamenta galvenās funkcijas ir palīdzības sniegšana dzīvokļa jautājumu risināšanā, pašvaldības dzīvojamo māju, tostarp sociālo māju, apsaimniekošanas pārraudzība, siltumapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu organizēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+